Dream High
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dream High

Светът на мечтите. Всеки сбъдва своята мечта на това място.
 
ИндексПравилата на фоПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си друго..
Къщата на Темин - Page 2 EmptyСъб Апр 07, 2018 9:43 pm by Mark

» Търся си БФФ?
Къщата на Темин - Page 2 EmptyНед Фев 12, 2017 1:34 pm by Minsu.

» Търся си гадже..
Къщата на Темин - Page 2 EmptyВто Яну 31, 2017 5:30 pm by Minsu.

» BoOmbayaHh
Къщата на Темин - Page 2 EmptyНед Яну 29, 2017 5:19 pm by Hara.

»  Промяна на звездата (За тези които ползват k-pop звезди)
Къщата на Темин - Page 2 EmptyВто Яну 17, 2017 1:59 am by Hara.

» Нашите приятели
Къщата на Темин - Page 2 EmptyПон Яну 16, 2017 8:31 pm by Kim Hyun Joong

» @vampire 대현
Къщата на Темин - Page 2 EmptyПет Юни 03, 2016 3:47 pm by Daehyun

» Домът на Хара
Къщата на Темин - Page 2 EmptyПон Апр 25, 2016 8:04 pm by Daehyun

» Гробищата
Къщата на Темин - Page 2 EmptyЧет Апр 21, 2016 3:44 pm by Hara.

Top posters
Lee Taemin
Къщата на Темин - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Темин - Page 2 I_voting_barКъщата на Темин - Page 2 I_vote_rcap 
Hara.
Къщата на Темин - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Темин - Page 2 I_voting_barКъщата на Темин - Page 2 I_vote_rcap 
Bobby.
Къщата на Темин - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Темин - Page 2 I_voting_barКъщата на Темин - Page 2 I_vote_rcap 
Pyo Hyemi
Къщата на Темин - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Темин - Page 2 I_voting_barКъщата на Темин - Page 2 I_vote_rcap 
B.I
Къщата на Темин - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Темин - Page 2 I_voting_barКъщата на Темин - Page 2 I_vote_rcap 
Daehyun
Къщата на Темин - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Темин - Page 2 I_voting_barКъщата на Темин - Page 2 I_vote_rcap 
Sungjae
Къщата на Темин - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Темин - Page 2 I_voting_barКъщата на Темин - Page 2 I_vote_rcap 
Kwon Yuri
Къщата на Темин - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Темин - Page 2 I_voting_barКъщата на Темин - Page 2 I_vote_rcap 
Hyuna
Къщата на Темин - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Темин - Page 2 I_voting_barКъщата на Темин - Page 2 I_vote_rcap 
Key
Къщата на Темин - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Темин - Page 2 I_voting_barКъщата на Темин - Page 2 I_vote_rcap 
Статистика
Имаме 35 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Rose.

Нашите потребители са написали 1573 мнения in 155 subjects
Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
КалендарКалендар
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 25, на Пет Юли 14, 2017 9:50 am

 

 Къщата на Темин

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4515 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Къщата на Темин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Темин   Къщата на Темин - Page 2 EmptyНед Окт 27, 2013 1:20 am



Последната промяна е направена от Lee Taemin на Нед Окт 27, 2013 1:53 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed

АвторСъобщение
Hara.
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Hara.


Capricorn Horse
Заплата : 4612 Age : 33
Местожителство : Seoul, Korea

Къщата на Темин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темин   Къщата на Темин - Page 2 EmptyНед Окт 27, 2013 1:06 pm

Джийон някак си беше успяла да заспи на пода в килера свита на топка. Когато се събуди видя малък слънчев лъч да се процежда из под вратата. Момичето разтърка сънено очи и плахо отвори вратата. Темин не се виждаше никъде и за това излезе. Беше гладна и за това отиде в кухнята. Тогава видя Темин да лежи на пода и пътя до него го взе на бегом.
- Мини, добре ли си? Всичко ли е наред? Боли ли ли те някъде?
Реши да не го пита защо снощи беше целият в рани. Много добре знаеше, че той няма да й каже, а ще отклони въпросите й или просто ще ги игнорира.
Върнете се в началото Go down
https://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4515 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Къщата на Темин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темин   Къщата на Темин - Page 2 EmptyНед Окт 27, 2013 1:14 pm

Усмихна ти се..
- Всичко е наред,вече съм добре просто малко изморен..- надигна се леко.
-Ще спуснеш ли завесите?
- Слънцето ме дразни..-говореше много тихо, а раните му една по една зарастваха. 
- Ти как си ? - попита притеснено ..
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
Hara.
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Hara.


Capricorn Horse
Заплата : 4612 Age : 33
Местожителство : Seoul, Korea

Къщата на Темин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темин   Къщата на Темин - Page 2 EmptyНед Окт 27, 2013 1:26 pm

Момичето отиде до прозорците и спусна завесите. След това се върна при него и му помогна да стане като го заведе в хола и му помогна да седне на дивана.
- Добре съм. Не се тревожи за мен, а за себе си. Ти си ранения, а не аз. Ще ми кажеш ли какво се случи или пак ще ми биеш игнор? Виж. Притеснявам се за теб. Кои бяха тези, които ти го причиниха? Други вампири, друг вид, ловците?
Джийон прехапа устни когато спомена ловците. Той не трябваше да разбира, че тя е свързана с тях по някакъв начин. Ако той разбереше щеше да я намрази и да я изгони наистина. Тя го обичаше и не искаше да се разделя с него, но той можеше дори да я убие ако знаеше, че е от семейство на ловци. Дори тя самата беше обучавана за такава, но никога не е искала да убива и не е практикувала "професията" си.
Джийон плъзна поглед по изпокъсаните дрехи на момчето и дълбоките рани, които по-трудно зарастваха. Този почерк?! Можеше да разпознае почерка на ловец. Значи са били те. Семейството й е нападнало любимият й. Сега повече от всякога тя трябваше да внимава. Трябваше да пази повече от всякога вампира и същевременно да не позволява на двете страни да разберат за връзката й и с единият и другият вид.
- Нуждаеш ли се от нещо? Вода, храна, кръв? Само ми кажи какво искаш и ще ти помогна. Ти просто си почивай.
Върнете се в началото Go down
https://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4515 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Къщата на Темин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темин   Къщата на Темин - Page 2 EmptyНед Окт 27, 2013 1:38 pm

Темин се почувства ужасно след като прочете мислите й тя тя беше от тези които го преследваха постоянно и го раняваха. Темин погледна на страни и тихо промълви. 
- Нищоо.. ще ме оставил си сам? 
- Това място не е за теб върви си .. 
- Отиди си у дома на безопасно място те ще се върнат и тази нощ. -Темин се стресна когато външната врата се отвори. 
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
Hara.
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Hara.


Capricorn Horse
Заплата : 4612 Age : 33
Местожителство : Seoul, Korea

Къщата на Темин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темин   Къщата на Темин - Page 2 EmptyНед Окт 27, 2013 1:54 pm

Момичето го прегърна. Не искаше да го пуска.
- Няма да те оставя. Искам да се грижа за теб. Темин, спри да четеш мислите ми и ме погледни.
Тя усети хладината по тялото й и как някой нахлу в главата й за това разбра, че той се опитва да чете мислите й. Затвори ума си за него. Не беше силен и това й помогна да се спаси. Дори да е видял нещо лесно можеше за го излъже, че просто си е мислила за това, че си е представяла, че е от семейство на ловци.
- Няма да те оставя. Те може да се върнат отново и ако аз не съм до теб може да те убият. Темин те ще дойдат отново. Щом веднъж са го направили те ще го направят отново. Обичам те и няма да им позволя да те отнемат от мен.
Изведнъж вратата се отвори с трясък и тя се вкопчи в Темин.
Върнете се в началото Go down
https://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4515 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Къщата на Темин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темин   Къщата на Темин - Page 2 EmptyНед Окт 27, 2013 2:10 pm


Темин-а гладен съм донеси ми нещо.. - извика господаря му. Тръпки побиха Темин когато се обърна към вас..
- Кой е това закуска ли си ми донесъл?- започна да се приближава към нас.. 
- Не я докосвай..- каза прегръщайки те силно. И тръгна на вън вече бяхте на улицата когато господарят му го хвана за ръката. 
- Къде Темин-а..- каза злобно.
- Пусни ме .. пусни ме ти казвам..- опита се да се отскубне от хватката му но не успя.
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
Hara.
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Hara.


Capricorn Horse
Заплата : 4612 Age : 33
Местожителство : Seoul, Korea

Къщата на Темин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темин   Къщата на Темин - Page 2 EmptyНед Окт 27, 2013 2:20 pm

Момичето гледаше възрастният вампир право в очите. Те имаха този червен цвят на прясна кръв. Скоро беше се хранил, но изглежда това не му стигаше. Искаше още и до колкото разбираше искаше нея. Темин я прегърна и двамата побягнаха навън, но другият вампир бързо ги настигна. Джийон се изплаши, но не за себе си, а за Темин. Страхуваше се, че той може да пострада ако другият му направи нещо. В момента въобще не й пукаше за нея. Стига Мини да е добре и тя щеше да е.
- Пусни го. Не го наранявай.
Момичето се разкрещя на вампира и дори самата тя не разбираше от къде събра цялата тази смелост, за да го направи.
- Нараниш ли го ще те убия. Не го докосвай.
Върнете се в началото Go down
https://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4515 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Къщата на Темин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темин   Къщата на Темин - Page 2 EmptyНед Окт 27, 2013 2:36 pm

- Пусни я да си ходи моля те..
- И този път няма да се противя пусни я моля те.. - гласа на Темин започна да трепери за Джийон щеше да стане още по зле ако той разбере че тя е ловец..
- И защо да го правя тя изглежда адски вкусна и мирише адски добре искам я..- каза властно и започна да те дърпа. Издърпа те от Темин прегърна те и зами глава в шията ти..
- Ммм добра ли е в секса?- на Темин му се искаше да го убие да го разкъса на парченца, но от всичко вампири пред него беше най-безсилен той му беше господар и Темин не можеше да го рани дори и да беше силен колкото самият него..
-Пусни я моля те.. - падна на колене пред него.. 
- Моля те..
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
Hara.
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Hara.


Capricorn Horse
Заплата : 4612 Age : 33
Местожителство : Seoul, Korea

Къщата на Темин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темин   Къщата на Темин - Page 2 EmptyНед Окт 27, 2013 2:49 pm

- Те...
Сърцето й се късаше като гледаше болката му. Не искаше той да страда и, то заради нея. Джийон се опита да се изтръгне от хватката на вампира и да отиде при момчето, но той я държеше здраво. Дори лека и причиняваше болка.
- Пусни ме. Пусни ме ти казвам. Искам да съм при моят Мини. Пусни ме.
Той обаче затегна още повече хватката и я поведе нанякъде.
Когато Джийон се огледа осъзна, че се намират на тавана на една от съседните къщи. Темин нямаше как да дойде в къщата без да е поканен вътре, но за другият вампир това не беше проблем тъй като той беше от древните и на тях не им беше нужна покана.
Най-накрая вампира я пусна и тя хукна към вратата, но тя беше заключена. Усети студеният му дъх по врата си и кожата й настръхна.
- Какво искаш от мен? Ако ти дам кръвта и тялото си ще оставиш ли Темин намира? Не го наранявай. Той не е виновен. АЗ нахлух в живота му. Аз се влюбих в него и започнах да го преследвам. Той се опита да ме прогони, но аз мога да съм доста убедителна. Той не е направил нищо лошо. Ти си лошият, а не той. Освободи го от уковите, които си му сложил и му дай свобода.
Върнете се в началото Go down
https://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4515 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Къщата на Темин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темин   Къщата на Темин - Page 2 EmptyНед Окт 27, 2013 3:00 pm


Темин отиде до къщата и започна да удря по вратата с всички сили и да крещи.. 
- Пусни я пусни я Бил.. 
- Моля те пусни я..- не спираше да удря по вратата и накрая тя се счупи, но той не можеше да влезе..
_____________________________________________________________________________________

- И защо да го правя той е мой.. И така ще си остане, а ти малка кучкие не се доближавай до защото ще му навредиш. 
- Не стига, че онези не спряха да го тормозят ами ако разберат че е забъркан с дъщеря им край с нещо не мога постоянно да съм около нещо и да го защитавам затова напусни и не се връщай не го търси.. Но като го знам какъв е идиот поне изчакай докато той те потърси.
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
Hara.
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Hara.


Capricorn Horse
Заплата : 4612 Age : 33
Местожителство : Seoul, Korea

Къщата на Темин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темин   Къщата на Темин - Page 2 EmptyНед Окт 27, 2013 3:10 pm

- Никога няма да го оставя, никога. Аз го обичам и ще го пазя. Няма да позволя нищо да му се случи. Моля те, позволи ни да сме заедно. Аз ще се грижа за него. Само ни позволи да сме заедно.
Момичето искаше сега да е далеч от тук. Да е в прегръдките на нейният прекрасен вампир и никой и нищо да не им пречи да се обичат.
Спомни си първият им ден. Как се запознаха. Прегръдките, целувките.. Спомни си как му се отдаде изцяло и му се довери да й отнеме девствеността. Обичаше го с цялото си сърце и не искаше да го губи по такъв нелеп начин.
- Готова съм да дам живота си за него. Ако проблема ти е, че съм човек превърни ме.
Върнете се в началото Go down
https://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4515 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Къщата на Темин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темин   Къщата на Темин - Page 2 EmptyНед Окт 27, 2013 3:17 pm

Как смятате да го пазите госпожице?- чу се нежен женски глас.. Пред Джийон застана една много красива жена  облечена в бяло с дълга черна коса пръсната по раменете й и бавно започна да се приближава ъм Джийно хващайки я за брадичката и я огледа старателно. 
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
Hara.
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Hara.


Capricorn Horse
Заплата : 4612 Age : 33
Местожителство : Seoul, Korea

Къщата на Темин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темин   Къщата на Темин - Page 2 EmptyНед Окт 27, 2013 3:52 pm

Момичето настръхна. Усещаше силната негативна енергия, която лъхаше от тялото на жената. Косите й леко се развяваха и това й предаваше още по-зловещ вид. Но тя се държеше да не хукне отново. Трябваше да се държи силно и трябваше да отстоява правата си. Трябваше да им покаже, че може да се грижи за него.
- Ще дам всичко от себе си. Ще го храна, ще му чистя... всичко. Ако ловците са наблизо ще му помогна да скрия и няма да им позволя да го открият. Познавам ловците и знам как мислят и как действат. Израснала съм сред ловци. Знам всичко за тях. Дайте ни шанс. Умолявам ви. Не ни пречете да сме заедно.
Върнете се в началото Go down
https://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4515 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Къщата на Темин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темин   Къщата на Темин - Page 2 EmptyНед Окт 27, 2013 4:26 pm

- Не вярвам на ловци..- извика жената и те бутна на земята..
- Да не си посмяла да се доближиш да сина ми разбра ли все още му в рано да се забърква в такива неща, а да ходи с човек това е невъзможно не се доближавай до Темин.. - тя си тръгна и те остави с Бил.. 
__________________________________________________________________________________
-Билл пусни я молете.. Бил...- Темин плачеше в момента като малко дете, а слънцето го изгаряше  това пречеше на разните му да зараснат. 
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
Hara.
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Hara.


Capricorn Horse
Заплата : 4612 Age : 33
Местожителство : Seoul, Korea

Къщата на Темин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темин   Къщата на Темин - Page 2 EmptyНед Окт 27, 2013 4:54 pm

След като жената си тръгна Джийон се обърна към възрастният вампир.
- Бил, нали така? Коя е тази? Наистина ли е майка на Темин?
Момичето гледаше с любопитство мъжа и чакаше отговора му.
"Темин?! Това не беше ли... Не, не може да е тя. Той не ми каза за майка си. Но сега това не е най-важното. Важното е, че трябва да остана до него и да го пазя. Ако не съм до него ловците могат пак да го нападнат и може и да го ранят по тежко. Изведнъж и просветна. Ами точно така. Това ще използва като доводи, за да остане."
- Бил, щом се страхувате Темин да не пострада, защо оставихте ловците да го нападнат вчера? Той беше ранен. По ваша вина е ранен. И може да го ранят още повече, че дори и убият ако не ми позволите да съм до него. Знам, че не ми се доверявате, защото съм израснала в семейство на ловци, но аз не съм като тях. Никой не избира семейството си. Мислиш ли, че аз искам да съм ловец? Не и за това не съм. Дори да ме смятате за такава не съм. Може да съм опасна, но зависи за кой. Ако ме приеме сред вас ще съм опасна само и единствено за ловците, а ако ли не... Е, тогава му мислете. Темин пак ще го защитя, но вие ще пострадате. Мислете с тези мозъци. Дръж приятеля си близо, а врага още по-близо. Аз ви се поднасям на тепсия, а вие ме отхвърляте. Или сте много тъпи или... Не, просто не знам какво да правя. Оставям на вас да решите. Давам ви 24 часа и след това нека се срещнем пред къщата на Темин. Сега отключи вратата да се прибера у дома.
Върнете се в началото Go down
https://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4515 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Къщата на Темин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темин   Къщата на Темин - Page 2 EmptyНед Окт 27, 2013 5:40 pm

Не то каза нищо просто слезе долу и те остави на покрива.
Отново щеше да последва един от крясъците на Темин когато видя Бил да стой на вратата..
- Къде е тя какво й направи кажи ми Бил къде е Джийон пусни ме вътре чуваш ли..- Бил изгледа отегчено и въздиша тежко. 
- Влез.. - Темин се затича напред и бутна на Бил и влезе вътре обиколи цялата къща и най-накрая те намери на покрива седяща на земята.. Толкова се зарадва, че ти беше добре затича се към теб и те прегърна силно..
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
Hara.
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Hara.


Capricorn Horse
Заплата : 4612 Age : 33
Местожителство : Seoul, Korea

Къщата на Темин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темин   Къщата на Темин - Page 2 EmptyНед Окт 27, 2013 5:53 pm

- Те... Добре ли си?
Джийон тъкмо щеше да го попита за кралицата на вампирите и за това защо той не й е казал, че е техният принц, но млъкна. Бил й направи знак да мълчи.
Момичето отвърна на нежната му прегръдка.
- Аз съм добре. Не се тревожи за мен. Прибирай се. Аз също ще си вървя у дома. Ще се видим утре вечерта. Знам, че слънцето ти дразни и за това избрах тогава. Сега трябва да си почиваш и да се възстановиш. Раните ти трябва да зараснат, за да не се възпалят.
Върнете се в началото Go down
https://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4515 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Къщата на Темин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темин   Къщата на Темин - Page 2 EmptyНед Окт 27, 2013 6:05 pm

Темин те прегърна по силно и те целуна нежно след което тръгна да се изправя, но падна на пода в безсъзнание. Всичко това му беше дошло в повече раните, слънцето и тревогата. 
Бил го взе на ръце и го заведе в дома му поставяйки го на леглото му.
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
Hara.
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Hara.


Capricorn Horse
Заплата : 4612 Age : 33
Местожителство : Seoul, Korea

Къщата на Темин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темин   Къщата на Темин - Page 2 EmptyНед Окт 27, 2013 6:35 pm

Джийон дотича след Бил и седна разтревожено на леглото до него. Погали главата му и тъжно се загледа в лицето му.
- Нали ще се оправи? Скоро ще се събуди, нали? Нека остана до него поне докато се съвземе. Ще отида да му приготвя нещо за ядене. Сигурно умира от глад. Днес не е ял нищо. Ти ако желаеш също можеш да си вземеш.
Върнете се в началото Go down
https://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4515 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Къщата на Темин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темин   Къщата на Темин - Page 2 EmptyНед Окт 27, 2013 6:42 pm

- Той се нуждае от кръв не от човешка храна.. 
Мислиш ли че тя го засища ? - Бил захапа ръката си и от нея потече кръв леко отвори устата на Темин и остави кръвта да се стича в нея.
- Хайде върви си. 
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
Hara.
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Hara.


Capricorn Horse
Заплата : 4612 Age : 33
Местожителство : Seoul, Korea

Къщата на Темин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темин   Къщата на Темин - Page 2 EmptyНед Окт 27, 2013 6:49 pm

- Но той... Не може ли да остана поне докато се събуди? Моля те. Притеснявам се за него. Ти никога ли не си обичал? Не разпознаваш ли това чувство? Знаеш ли колко е болезнено да знаеш, че любимият ти е в смъртна опасност и да не можеш да му помогнеш? Кажи ми какво да сторя за него?
Върнете се в началото Go down
https://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4515 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Къщата на Темин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темин   Къщата на Темин - Page 2 EmptyНед Окт 27, 2013 6:59 pm

- Той не е в смъртна опасност..
- Просто е изморен.. - отдръпна ръката си от устата на Темин и забърса кръвта, седна до него и го докосна по челото..
- Дали съм обичал...- живял съм 100000 години и знам че любов на този свят няма не и в хората.
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
Hara.
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Hara.


Capricorn Horse
Заплата : 4612 Age : 33
Местожителство : Seoul, Korea

Къщата на Темин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темин   Къщата на Темин - Page 2 EmptyНед Окт 27, 2013 7:24 pm

- Явно някой сериозно ти е разбил сърцето щом мислиш така. Трябва да излизаш по често сред хората и да видиш, че не всички са лоши и могат наистина да се обичат. Ако дадеш шанс на мен и Темин ще видиш, че любовта ни ще е истинска. Пък и какво губите от това? Ако направя нещо погрешно можете спокойно да ме убиете. Няма да се противя. Но вие сте по-ужасни и от хората да ви кажа честно. Вие криете от принца си кой е той. Заключили сте мислите му и не осъзнавате, че ако си върне спомените ще ви прати някъде си. Хубаво ще ви нарита вампирските задници.
Върнете се в началото Go down
https://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4515 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Къщата на Темин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темин   Къщата на Темин - Page 2 EmptyНед Окт 27, 2013 7:31 pm

-Ххахах..-не можеше да спре да се смее...
- Ако принца се завърне много ще съжаляваш за това всички ще съжаляваме.. - Темин се размърда и бавно отвори очи.
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
Hara.
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Hara.


Capricorn Horse
Заплата : 4612 Age : 33
Местожителство : Seoul, Korea

Къщата на Темин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темин   Къщата на Темин - Page 2 EmptyНед Окт 27, 2013 8:18 pm

- Той ме обича и никога не би ме наранил. Ти не разбираш, но нашата връзка е специална. Той ме беляза. Не разбираш ли? Аз съм вече негова и той мой. Свързани сме. Когато ме ухапа той остави отпечатък свързващ умовете ни. Аз усещам всяко негово настроение и чувство. Знам във всеки един момент как се чувства. Ти не можеш да го разбереш, защото не си белязвал, но аз знам защото усещам в момента как се чувства.
Момичето млъкна, защото осъзна, че Темин се е събудил и ги слуша.
- Мини, добре ли си? Какво чу?
Върнете се в началото Go down
https://dream-high.bulgarianforum.net
Sponsored content





Къщата на Темин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Темин   Къщата на Темин - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Темин
Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Дрешника на Темин

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dream High :: Градът :: Домовете-
Идете на: