Dream High
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dream High

Светът на мечтите. Всеки сбъдва своята мечта на това място.
 
ИндексПравилата на фоПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си друго..
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyСъб Апр 07, 2018 9:43 pm by Mark

» Търся си БФФ?
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyНед Фев 12, 2017 1:34 pm by Minsu.

» Търся си гадже..
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyВто Яну 31, 2017 5:30 pm by Minsu.

» BoOmbayaHh
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyНед Яну 29, 2017 5:19 pm by Hara.

»  Промяна на звездата (За тези които ползват k-pop звезди)
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyВто Яну 17, 2017 1:59 am by Hara.

» Нашите приятели
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyПон Яну 16, 2017 8:31 pm by Kim Hyun Joong

» @vampire 대현
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyПет Юни 03, 2016 3:47 pm by Daehyun

» Домът на Хара
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyПон Апр 25, 2016 8:04 pm by Daehyun

» Гробищата
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyЧет Апр 21, 2016 3:44 pm by Hara.

Top posters
Lee Taemin
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 I_vote_lcapКъщурката на кученцето Лулу - Page 3 I_voting_barКъщурката на кученцето Лулу - Page 3 I_vote_rcap 
Hara.
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 I_vote_lcapКъщурката на кученцето Лулу - Page 3 I_voting_barКъщурката на кученцето Лулу - Page 3 I_vote_rcap 
Bobby.
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 I_vote_lcapКъщурката на кученцето Лулу - Page 3 I_voting_barКъщурката на кученцето Лулу - Page 3 I_vote_rcap 
Pyo Hyemi
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 I_vote_lcapКъщурката на кученцето Лулу - Page 3 I_voting_barКъщурката на кученцето Лулу - Page 3 I_vote_rcap 
B.I
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 I_vote_lcapКъщурката на кученцето Лулу - Page 3 I_voting_barКъщурката на кученцето Лулу - Page 3 I_vote_rcap 
Daehyun
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 I_vote_lcapКъщурката на кученцето Лулу - Page 3 I_voting_barКъщурката на кученцето Лулу - Page 3 I_vote_rcap 
Sungjae
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 I_vote_lcapКъщурката на кученцето Лулу - Page 3 I_voting_barКъщурката на кученцето Лулу - Page 3 I_vote_rcap 
Kwon Yuri
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 I_vote_lcapКъщурката на кученцето Лулу - Page 3 I_voting_barКъщурката на кученцето Лулу - Page 3 I_vote_rcap 
Hyuna
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 I_vote_lcapКъщурката на кученцето Лулу - Page 3 I_voting_barКъщурката на кученцето Лулу - Page 3 I_vote_rcap 
Key
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 I_vote_lcapКъщурката на кученцето Лулу - Page 3 I_voting_barКъщурката на кученцето Лулу - Page 3 I_vote_rcap 
Статистика
Имаме 35 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Rose.

Нашите потребители са написали 1573 мнения in 155 subjects
Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
КалендарКалендар
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 25, на Пет Юли 14, 2017 9:50 am

 

 Къщурката на кученцето Лулу

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4014 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyЧет Окт 31, 2013 8:28 pm

First topic message reminder :

Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Elysium-Penthouse-03-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Elysium-Penthouse-04-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Elysium-Penthouse-05-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Elysium-Penthouse-06-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Elysium-Penthouse-07-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Elysium-Penthouse-08-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Elysium-Penthouse-09-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Elysium-Penthouse-10-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Elysium-Penthouse-11-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Elysium-Penthouse-12-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Elysium-Penthouse-13-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Elysium-Penthouse-14-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Elysium-Penthouse-15-800x533
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4014 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyНед Ное 03, 2013 1:56 pm

- Не знам как можеш да го заличиш. Само времето може да покаже. Откакто я уби не ми дава покой. чувствам се от части виновен, че не успях да я защитя. Може ли да ти разкажа? Може би така ще ми олекне поне малко. Ти ще си първият човек на който разказвам след случая.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 3966 Age : 32
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyНед Ное 03, 2013 1:59 pm

   -Разбира се. Аз съм винаги готова да те изслушам. - докосна носа му със своя и зачака разказа, като преди това преглътна. Не знаеше дали няма да я заболи от неговите болезнени спомени.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4014 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyНед Ное 03, 2013 2:33 pm

Лу отново се намести близо до нея. Туптенето на сърцето й го успокояваше и равномерното й дишане също.
- Всичко започна когато бях на 11. Че Рин (Просто това име ми изникна в главата.) тогава беше на 10. Още при раждането ни родителите ни решили, че сме идеалната двойка и че трябва да се оженим. Караха ни да правим всичко заедно. Ходехме на едно училище, ядяхме една храна, ходехме заедно на екскурзии, заедно си пишехме домашното. Всичко. Брат ми тогава беше на 15. Той си падаше по нея, но че Рин беше влюбена в мен и не го отразяваше. Аз тогава още не се интересувах от момичета. Смятах я за добър приятел и това да сме постоянно заедно е нещо нормално. С годините обаче осъзнах чувствата й и тези на брат ми. Започнах малко да харесвам Че Рин, но тя си оставаше приятелката ми. Нищо повече. Брат ми ме мразеше и ме обвиняваше, че съм му отнел момичето и родителите. Че те обичали повече мен и за мен полагали повече грижи. Тъкмо бях навършил осемнадесет, а Че седемнадесет. Искахме да отпразнуваме рожденият и ден само двамата и отидохме на Вълчите скали. Чан ни беше проследил решен на всяка цена да се отърве от мен. Искаше да ме бутне от скалите, а след това да застави Че да си мълчи като я заплаши, че ще убие и нея или ще каже, че тя ме е убила. Той се превърна във вълк. Имаше по-голям опит от мен. Аз до осемнадесет години се бях превръщал само няколко пъти. Като малки не сме толкова податливи на луната. Опитах се да се трансформирам, но не можех. Нямах нужният опит за това. Брат ми нападна и тъкмо мислех, че ще ме убие когато красив бял вълк му препречи пътя и пое удара на лапата му вместо мен. Беше Че Рин. Тя също беше от нашето племе и беше върколак. Загина на място, а аз не можах да я спася. Бях страхливец, който не можа да защити приятелката си и й позволи да се жертва за него.
Лухан се разплака и се сгуши плътно в Хйеми.
- Брат ми избяга, а аз останах да отнеса тялото на родителите й. Преди месец се срещнах отново с Чан когато се преместих в града. Оказа се, че през цялото време се е криел тук. Така и не се осмели да се върне и да се изправи пред съвета на старейшините и да понесе наказанието си. Аз останах и поех неговото наказание като казах, че е било нещастен случай. Казах, че аз съм й го причинил. Въпреки, че го мразех той ми е брат. Знаех, че ще го убият ако призная истината. Аз понесох по лекото наказание като бях заточен три години в дълбоките пещери на Вълчата планина. Живях сред мрака. За това сега и слънцето ме дразни. До сега на никого не съм разказвал историята си. Ти си първият човек, на който я разказвам.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 3966 Age : 32
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyНед Ное 03, 2013 3:16 pm

   -Хей, не плачи. Тя просто е направила това, което и аз бих, с разликата, че аз нямаше да умра. Казах ти, не искам да виждам сълзи в красивите ти очи. - прегърна го още по-силно, изтривайки сълзите. - Бил си три години сам... Ако ме беше намерил по-рано, щях да ти помогна. Няма нищо. Сега съм тук. Вече няма да си сам. Никога. Няма да го позволя. - приближи се и го погледна от близо, след което внимателно докосна устните си до неговите. - В нея бил ли си влюбен? В онази...как се казваше...Че Рин? Обичаше ли я по този на... Чакай малко. Че Рин? И Че Рин? - Хйеми се замисли. Познаваше това име. Познаваше го добре. Още щом го чу една вълна на дежа вю пермина по нея, но тя не се сещаше защо. Имаше нещо зад това име...а може би и зад лицето. Колкото и да се напрягаше, не успяваше да се сети от къде познаваше момичето. - Хм.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4014 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyНед Ное 03, 2013 3:27 pm

- Да. И Че Рин. Познаваше ли я? Очите му изведнъж присветнаха и върнаха напълно кафявият си цвят. Обичах я, но вече ти казах. Не по този начин. Обичах я като приятелка. Не и като нещо повече.
Лу избърса сълзите си и погледна момичето.
- Кога се запознахте? Как се запознахте? Разкажи ми. Да не си идвала в резервата?
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 3966 Age : 32
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyНед Ное 03, 2013 3:39 pm

   -Не знам, Лу...не мога да си спомня...опитвам се, но не мога... - това беше единственото нещо, което не помнеше толкова ясно. Демоните имаха идеална памет и помнеха всичко, което видеха, чуеха и четяха. Но това...беше изскочило от ума й в момента, в който беше срещнала погледа на Лухан за първи път. Може би си имаше и причини. - Единственото, което помня е...ох, не, няма значение... - щеше да го нарани. Ако го кажеше на глас всичко щеше да започне да се навръзва и да придобива смисъл, а невероятното шесто чувство на Хйеми й говореше, че споменът не е бил от най-хубавите за Че Рин.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4014 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyНед Ное 03, 2013 3:50 pm

- Моля те, кажи ми. Важно е за мен. Ако не се чувстваш сигурна ме прегърни силно и ми го кажи. Аз-Аз трябва да знам. За мен е наистина от значение. Дори да е болезнено ми кажи.
Лу я изгледа с кучешкият си тъжен поглед, а очите му бяха станали черни. Не можеше да контролира емоциите си и се превърна във вълк. Но не я нападна. Просто легна в краката й и нежно и тихо заскимтя. Дишаше тежко, а гръдният му кош се издигаше и свиваше от тежкото му дишане. Сложи нежно лапата си на мястото, където е туптящото й сърце и я погледна отново.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 3966 Age : 32
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyНед Ное 03, 2013 4:20 pm

   -Ох, милият ми. Извинявай, не исках да те ядосвам. - доближи се и нежно целуна муцуната му, докато галеше меката му козина. - Мисля, че се запознахме преди пет години. Когато аз съм била на седемнайсет. Когато и тя е била на седемнайсет...тоест...на шестнайсет, тъкмо да навърши седемнайсет.. - нещо тук не се връзваше. Преди това тя имаше работа. - Знаеш ли...мисля, че се запознахме по доста гаден начин, след като тя беше навършила седемнайсет.. - както си и мислеше, нещата някак си започнаха да се навръзват. Но нищо не беше сигурно. Не можеше да е сигурна в спомените си, които един след друг, започнаха да се блъскат в главата й. - Добре ли си? Не исках да се ядосваш. - наведе се и целуна козината на главата му. След това се сгуши в него и зарови глава във врата му.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4014 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyНед Ное 03, 2013 4:39 pm

Вълка леко изкимтя в знак, че е добре. Искаше да й каже, че не е ядосан, а се трансформира, защото е нервен, но нещо не му даваше да се върне пак в човешката си форма. Явно беше натрупал прекалено много енергия и трябваше да я изразходи.
Изведнъж скочи от леглото и започна да обикаля стаята в кръг. Когато момичето стана, за да го види как е той я грабна и изхвърча навън с нея на гръб. Започна да обикаля апартамента като се надяваше, че така ще се измори и ще може да си върне човешката форма. След петата обиколка остави момичето на дивана в хола и изхвърча от апартамента. Хукна направо към гората.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 3966 Age : 32
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyНед Ное 03, 2013 5:01 pm

   Лухан я остави и тръгна към гората сам. Нямаше да го остави сам дори на петстотин метра от себе си. Не искаше и не биваше. Хукна след него, като превключи на бърза скорост. Стигна до гората и се спря в центъра. Започна да се оглежда. Шестото й чувство показваше, че той е някъде на север. Продължи да тича, но все още не го намираше.
  Накрая стигна до вълчите скали. Беше зловещо. Въпреки пустотата, се чуваха тихи шептения и сякаш няколко глутници се бяха събрали и виеха. Но такива нямаше. Изкачваше се все повече по скалите.
  Стигна до ръба. Видя един красив сив вълк, излегнал се накрая, скимтейки тихо. Плахо се доближи до него. Седна на метър от Лухан, без да казва нищо и без да го докосва. Просто седеше, мълчеше и гледаше към пропастта. Тази така позната пропаст, която върна всичките й спомени.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4014 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyНед Ное 03, 2013 5:19 pm

Лу помести глава и жално изгледа Хйеми. Опита се да стане, но се стовари на земята с цялата си тежест. Под него имаше малка локвичка прясна кръв, а една струйка вече беше стигнала ръба на скалите и капеше надолу към пропастта. В този момент Чан се появи чисто гол пред Хйеми и й се усмихна в опит да я съблазни.
- Е, красавице. Значи дойде да спасиш своят вълк? Да не би вече да те е белязал, че го намери толкова бързо? Не е. Все още не те е белязал иначе и теб щеше да те боли само дето по-малко.
Погледна Лухан с надсмешка.
- Живота му скоро ще го напусне, но има шанс и да се спаси. Раната му е напоена с вампирска отрова. Това не позволява раната да се затвори. Нали знаеш, че върколак ако ухапе вампир, вампира умира? Но също така, ако вампир ухапе върколак раните на вълка не зарастват и получава отравяне на кръвта. Има само един начин, за да го спасиш. Трябва да бъдеш моя. Трябва да го оставиш и да бъдеш моя. Ще ви позволя да се виждате четири пъти в месеца колкото да не умре и толкова. През останалото време си само моя. Ако ли не се съгласиш той ще умре. Само аз имам лека, а търпението ми се изчерпва. Мисли бързо или той ще умре.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 3966 Age : 32
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyНед Ное 03, 2013 5:51 pm

    -Л-лу... - щом чу това, сърцето я заболя. Залази към него и го прегърна, като облегна глава на гърба му. Притисна се силно към него и няколко сълзи се стекоха по бузата й. След това стисна зъби и вдигна поглед към Чан. Преглътна сълзите. Изправи се и застана точно срещу него. Очите й светнаха в червено. Сърцето й се разтуптя, като лудо. Показа червени нокти и от гърба й започнаха да излизат черни криле, които тя скри, за да не вижда нахалникът. В обикновен случай би се съгласила само за да го спаси. Но не беше глупава. Не беше слаба като всяка друга, която би се предала на момента. - И какъв е този лек? Искам да видя как го лекуваш пред очите ми, иначе няма сделка. Не, няма да избягам с него. Аз спазвам обещанията си. А и да искам да избягам, няма да мога. - умишлено не казваше, че ще е негова, след като той спазеше своята част. Така отиваше в пропастта и лъжата се проваляше. Гледаше го право в очите. В тях не се криеше и капка лъжа. Приближи се още до Чан така, че той беше с гръб към ръба на скалата. Беше много близо до него. Деляха ги някакви си сантиметри. По едно време хвърли кратък поглед на стичащата се кръв и стисна ръката си в юмрук, както и очите си за малко, за да преглътна болката. - Е? Чакам.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4014 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyНед Ное 03, 2013 6:05 pm

- Не съм глупав малката. Опитваш се да ме изиграеш. Не мога да ти покажа лека докато не се закълнеш в живота на онова копеле до теб. Ако ти е толкова скъп ще дойдеш с мен. Хайде по-бързо. Часовника му тиктака. Остават му дали има и два часа.
Лу се опита да се изправи и със силно скимтене стана. С муцунка леко побутна ръката на Хйеми и отърка муцунка в дланта й. Леко премигна и се върна в човешката си форма.
- Не отивай с него. Не го слушай. Просто остани до мен. Не му вярвай. Помогни ми да се прибера. Ще намерим заедно лек. Няма да умра. Ще живея, за да ти досаждам любима.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 3966 Age : 32
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyНед Ное 03, 2013 6:44 pm

   -Лу?! - Не отделяше поглед от Чан. Не можеше да си го позволи. Само за кратко погледна към Лухан и очите й се насълзиха. Станаха още по-ярко червени, а крилата се показаха. - Лухане, махни се от тук. Спри да говориш. Това ти причинява само болка. Стой настрана. - Обърна очите си отново към Чан. - И как по-точно бих те изиграла? Заклевам се в собствения си живот, че ако го излекуваш, ще спазя обещанието си. А за мен собственият ми живот е най-ценен. Вярваш или не. - за момента това беше самата истина. Но й пукаше за него и беше готова да се жертва за Лухан. Понеже тя нямаше да умре. - Какъв е този лек? Не ме познаваш, нито пък вида ми. Не знаеш на какво съм способна. Казвай с какво ще го излекуваш, мърша долна такава.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4014 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyНед Ное 03, 2013 7:41 pm

- Мърша?! Е, недей така красавице. Недей с злоба. Пък и ти си тази дето се храни с хора. След това хубавичко им правиш костите на сол с краката си и оставяш тялото дам. Видях те вчера какво направи с момичето. Беше вкусна, нали? И гаджето й е доста вкусен. Ох, а как се гърчеше докато разкъсвах далака му. А писъците му... Мммм... Музика за ушите ми. Беше и доста вкусен. Жалко, че не остана да си го поделим.
След това изгледа брат си с пренебрежение.
- Е, Лухи Пухи еба ли я тая? Ако не си вземи я опъни, че много е кисела. О, чакай. Ти умираш. Нямаш време. Може аз да те заместя като умреш.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 3966 Age : 32
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyНед Ное 03, 2013 8:02 pm

   -Ето виж, че не само аз се храня с хора. Той няма да умира. И ти никого няма да заместваш. Казвай какъв е проклетият лек! Наистина не знаеш на какво съм готова за това, което искам. И няма да е красива гледка. - облиза се и пристъпи още една малка крачка по-близо към него.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4014 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyНед Ное 03, 2013 8:13 pm

- Убий ме и той умира с мен. Няма мен и няма и лек.
- Не го слушай. Племето има лек. Той от там го е откраднал. Не го слушай повече. Да си вървим. В нас ще се обадя на нашите да ми донесат. Нека се прибираме. Ще се превърна отново, за да ходя по-бързо, но заради раната няма да мога да те нося. Ще трябва да вървиш до мен. Не се опитвай да ме носиш, защото ме боли още повече.
Лу отново се превърна във вълк и с бавни крачки тръгна да слиза към града.
Скоро се прибраха в къщи и Лухан отново се превърна в нормално момче и припадна пред вратата. Отровата вече действаше, а честата трансформация вече го изтощаваше.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 3966 Age : 32
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyНед Ное 03, 2013 8:19 pm

   -Лу?! Лу! - седна до него и го разтърси. Сълзите й капеха върху раната му. Тя се наведе и нежно го целуна. - Не се предавай, оппа! Ти си силен! Ще се справиш! Живей! Заради мен...трябваш ми...моля те...обеща да не ме оставяш...кажи ми къде да намеря глутницата, така ще стане по-бързо , от колкото да следвам шестото си чувство..моля те...ще отида сама. Ти ще заключиш всичко и ще се скриеш в банята. Моля те. Само ми кажи къде трябва да отида. Оппа, моля те...заради мен. - прегърна го и продължи да рони сълзи, без да осъзнава къде отиват сълзите й.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4014 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyНед Ное 03, 2013 8:56 pm

Лу се посъвзе и се надигна малко.
- Вземи телефона ми се обади на майка ми. Тя ще прати човек да донесе лека. Ти си ми нужна тук. Даваш ми сила.
Лу се прокашля и изплю малко кръв.
- Помогни ми да отида до стаята ми. Трябва да си легна малко. Чувствам се много слаб.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 3966 Age : 32
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyНед Ное 03, 2013 9:04 pm

   Взе го внимателно на ръце и го пренесе на леглото в стаята му. Остави го там и легна до него. Започна да го милва по главата, докато звънеше на майка му.
   -Ъъъм...йобосейо...знам, че не сме се запознавали...синът ви е много зле...ухапал го е вампир, отровата започна да се разпространява в тялото му и имаме спешна нужда от лек. Знам, че брат му вече го е откраднал от глутницата и така нататък...просто ми помогнете...той ще умре. Нуждаем се от лек...веднага.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4014 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyНед Ное 03, 2013 9:10 pm

Лу взе телефона от Хйеми и заговори на майка си.
- Майко, аз съм в апартамента ми. чан ме нападна и сложи вампирска отрова на раната ми. Отровата навлиза в кръвта ми. Ела час по скоро и донеси нов лек. После ще говорим, за това кое е това момиче. Синът ти умира, а ти го разпитваш дали това е гаджето му. Да, гаджето ми е. Идвай..Ах. Боли идвай.
И й затвори.
- Бързо ще дойде. Сигурно ще доведе и баща ми.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 3966 Age : 32
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyНед Ное 03, 2013 9:19 pm

   -Много ли те боли? Какво да направя? - наведе се и целуна челото му. Хвана внимателно ръката му и продължи да го милва. - Ще се оправиш...дръж се...обеща да не ме оставяш...не бива да умираш...пък и не знаем на кой демон ще се паднеш след смъртта... Трябва да живееш.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4014 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyНед Ное 03, 2013 9:33 pm

- Не може ли да е ангел? Но ако е демон искам да си ти.
Лу й се усмихна окуражително и изведнъж два вълка нахлуха в стаята като единият държеше в устата си малко шишенче със синя течност. Вълците се трансформираха и набързо се облякоха с дрехите, които носеше мъжа в устата си докато беше вълк.
- Ние сме родителите му. Дай му да пие от това малко, а останалото го изсипи в малка купа и го разреди с вода. С него прави компреси върху раната, за да изтегли отровата. След това раната сама ще се затвори. Ние отиваме долу да си отпочинем, защото идваме от далеч. И спакайно момиче. Той ще се оправи.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 3966 Age : 32
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyНед Ное 03, 2013 9:44 pm

    -Не зависи от мен. Ако дяволът ги подгони си избира непроверен демон и ... нататък няма да те измъчвам сега с това. - видя двата вълка и стана, покланяйки се ниско. - Благодаря ви. Много. - поклони се отново до земята, а в очите й се появиха сълзи на благодарност. След две секунди беше готова с купата с водата. Леко отвори устата на Лухан и сипа от синята течност, като го изчака да преглътне. След това смеси водата и малко от отварата и направи един компрес на Лу, като останалата съвсем малко течност на дъното скри в шкафа за всеки случай. Хвана ръката му и целуна челото му нежно. - По-добре ли се чувстваш? Заспивай, аз съм до теб. Имаш нужда от почивка. Няма да те пусна. До теб съм. Всичко ще е наред.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4014 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 EmptyНед Ное 03, 2013 9:50 pm

- Отиди при роделите ми да не са сами. Аз ще поспя, че се чувствам адски отпаднал. Хайде, отивай.
Лу притвори очи и скоро заспа. Съня му беше дълбок и без сънища. Беше спокоен тъй като наблизо беше неговото момиче и знаеше, че ако сега я повика тя на мига ще дойде.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщурката на кученцето Лулу
Върнете се в началото 
Страница 3 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dream High :: Градът :: Домовете-
Идете на: