Dream High
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dream High

Светът на мечтите. Всеки сбъдва своята мечта на това място.
 
ИндексПравилата на фоПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си друго..
Хотел "Роял" EmptyСъб Апр 07, 2018 9:43 pm by Mark

» Търся си БФФ?
Хотел "Роял" EmptyНед Фев 12, 2017 1:34 pm by Minsu.

» Търся си гадже..
Хотел "Роял" EmptyВто Яну 31, 2017 5:30 pm by Minsu.

» BoOmbayaHh
Хотел "Роял" EmptyНед Яну 29, 2017 5:19 pm by Hara.

»  Промяна на звездата (За тези които ползват k-pop звезди)
Хотел "Роял" EmptyВто Яну 17, 2017 1:59 am by Hara.

» Нашите приятели
Хотел "Роял" EmptyПон Яну 16, 2017 8:31 pm by Kim Hyun Joong

» @vampire 대현
Хотел "Роял" EmptyПет Юни 03, 2016 3:47 pm by Daehyun

» Домът на Хара
Хотел "Роял" EmptyПон Апр 25, 2016 8:04 pm by Daehyun

» Гробищата
Хотел "Роял" EmptyЧет Апр 21, 2016 3:44 pm by Hara.

Top posters
Lee Taemin
Хотел "Роял" I_vote_lcapХотел "Роял" I_voting_barХотел "Роял" I_vote_rcap 
Hara.
Хотел "Роял" I_vote_lcapХотел "Роял" I_voting_barХотел "Роял" I_vote_rcap 
Bobby.
Хотел "Роял" I_vote_lcapХотел "Роял" I_voting_barХотел "Роял" I_vote_rcap 
Pyo Hyemi
Хотел "Роял" I_vote_lcapХотел "Роял" I_voting_barХотел "Роял" I_vote_rcap 
B.I
Хотел "Роял" I_vote_lcapХотел "Роял" I_voting_barХотел "Роял" I_vote_rcap 
Daehyun
Хотел "Роял" I_vote_lcapХотел "Роял" I_voting_barХотел "Роял" I_vote_rcap 
Sungjae
Хотел "Роял" I_vote_lcapХотел "Роял" I_voting_barХотел "Роял" I_vote_rcap 
Kwon Yuri
Хотел "Роял" I_vote_lcapХотел "Роял" I_voting_barХотел "Роял" I_vote_rcap 
Hyuna
Хотел "Роял" I_vote_lcapХотел "Роял" I_voting_barХотел "Роял" I_vote_rcap 
Key
Хотел "Роял" I_vote_lcapХотел "Роял" I_voting_barХотел "Роял" I_vote_rcap 
Статистика
Имаме 35 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Rose.

Нашите потребители са написали 1573 мнения in 155 subjects
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 25, на Пет Юли 14, 2017 9:50 am

 

 Хотел "Роял"

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4118 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Хотел "Роял" Empty
ПисанеЗаглавие: Хотел "Роял"   Хотел "Роял" EmptyВто Яну 14, 2014 3:18 am

Оню бе отседнал в един не толкова евтин хотел, но пък можеше да си го позволи. От времето когато родителите му бяха все още живи, той обичаше да пести, а не пръска всичко, което имаше. След смъртта им той остана с едно не скромно наследство и понеже не знаеше какво да го прави то просто си стоеше. Само, че дойде и неговият ред да бъде изхарчено.
Хотела бе на центъра на Лондон и бе един от най-скъпите. Апартамента му имаше страхотна гледка към града и момчето с удоволствие съзерцаваше залеза на слънцето.
Слънцето не го вълнуваше въобще. Той мислеше за друго. Мислеше за онзи негодник И Темин, който се бе появил в живота му и само го объркваше. Не искаше да мисли за него, но ума му все там ходеше. Не го оставяше дори за един кратък миг да си отдъхне и да го отпусне. А как само му се искаше да изпразни главата си и да прати всичко подяволите. Да не му пука за нищо и никой. Да не се интересува за никой и на никой да не му пука за него. Искаше да е като статуята, която в момента наблюдаваше през прозореца. Безчувствена и непотребна, не искащо се и не очакващо се нищо от нея. Просто безжизнена статуя.
Тогава в съзнанието му изникна усмивката на момиче. Красиво, усмихнато момиче, което не спираше да го прегръща и да го нарича оппа. Че Рин, И Че Рин. Неговата по-малка сестра. Единственият човек, който можеше истински да го накара да се усмихне и да разтопи леда в сърцето му. Единственият човек, който само с един поглед и знаеше какво му е. Само, че нея сега я нямаше. Джин Ки бе зарязал и нея и бе избягал надалеч. Бягаше постоянно, но дори и той не знаеше накъде и от кого. Май, че от самият себе си.
Някой позвъни на вратата и момчето се стресна. бързо се измъкна от мислите си, за да го налегнат нови. Кой ли пък можеше да го търси сега? Най-вероятно някоя камериерка или пък... Тогава се сети, че по-рано днес бе срещнал един стар приятел и му бе дал адреса си. Каза му, че ще се радва да го види и да си поговорят. Наистина не се бяха виждали от години и със сигурност щяха да има за какво да си говорят. А Оню точно в този момент наистина имаше нужда от някой, на който да разкаже какво му тежи на душата.
С бавни умерени крачки отиде до вратата и отвори. Насреща му бе усмихнатото лице на приятеля му.
- Влизай, радвам се, че дойде. Тук просто умирах от скука.
Настаниха се на дивана и Оню просто спря да мисли. Главата му сякаш като със сифон се бе изпразнила. Но нали това искаше? Да, но не и точно сега. Сега искаше да си поговори с приятеля си и да разбере как е и какво е правил през времето, когато не се бяха виждали.
Стана от мястото си и отиде до малкото барче, на което бяха наредени всевъзможни бутилки с алкохол.
- Нещо за пиене?
Върнете се в началото Go down
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Gemini Tiger
Заплата : 3803 Age : 37

Хотел "Роял" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Роял"   Хотел "Роял" EmptyСря Яну 15, 2014 8:40 am

Дните летяха. Малко по малко, в душата на Ким Хьон Джунг не оставаше нищо, което можеше да го върне към предишната му сладникава външност и милия му характер. Не му и трябваше всъщност. Приятели, любов - всичко бе останало в миналото му, което изобщо не искаше да си припомня. Е, въпреки, че обичаше Бом, говореше за всичко останало. Той сви ръката си в юмрук и изсъска злобно при мисълта за това колко добър е бил и колко зле му се е отразявало това. Единственото, за което се сещаше от своето минало - колко миличък и добричък е бил преди, навяваше много лоши спомени. Харесваше се такъв, какъвто бе сега - груб, затворен в себе си, мислещ не за всеки, както преди, той беше важният и трябваше да прави така, че да се съобразяват с него, а не той с тях. Да не се касаеше от това кой какво казва и мисли, все пак не плащаше данък обществено мнение, нали така? Злобна усмивка се появи на лицето му.
В момента кореецът се намираше в големият, толкова непознат Лондон и се сети, че негов приятел, един от малкото му останали истински такива, бе там и го бе поканил да дойде в хотела, в който бе отседнал. Би го посетил с радост, понеже беше един от наистина малкото останали, които не го използваха в не много далечното му минало. Оню добре го бе инструктирал къде се намира въпросния хотел "Роял" и хибридът тръгна натам. Крачеше бавно, бе се замислил за нещо маловажно. Не пак, отново.
След малко, може би не повече от петнайсет минути вече бе в хотела и се запъти към триста и осемнадесета стая, в която се намираше вампирът.
Когато застана пред вратата, почука и след около тридесет секунди, Джин Ки му отвори. Ким лепна една щастлива усмивка на лицето си.
- Влизай, радвам се, че дойде. Тук просто умирах от скука. - рече по - малкият. Седнаха на дивана един до друг, а след момент И отиде до барчето, където бяха наредени толкова бутилки с алкохол, че направо да ти светнат очичките. Рай. Истински рай. - Нещо за пиене?
Хьон Джунг кимна, нямаше как да му откаже.
- Каквото и да ми предложиш, няма да възразя. - закачливо каза и се облегна назад. Оню домъкна една бутилка скъпо уиски и две чаши. Остави ги на масата и сипа по малко и в двете. - За нас. - и двамата надигнаха чашите си и бавно отпиха от алкохола, който бе налят в тях.

П.П. Ще ме извиняваш, че е толкоз кратко, ама съм болна и само това ми идва наум ._.
Върнете се в началото Go down
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4118 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Хотел "Роял" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Роял"   Хотел "Роял" EmptyЧет Яну 30, 2014 10:58 pm

Оню сипа уиски в две чаши и подаде едната на другото момче.
- Какво правиш в Лондон? Имам предвид, как ти минават дните?
Джин Ки отпи от питието си и седна срещу приятеля си. Гледаше Хюн Джунг, но виждаше само Темин. Където и да идеше все Темин бе пред погледа му и никой друг. Толкова обичаше това момче, че чак се плашеше от чувствата си. Чувствата му бяха грешка, но те просто не искаха да си отидат. Бяха се впили в него като пиявица и не го напускаха. Обичаше го, въпреки, че щеше да нарани приятел. Приятел, макар и не толкова близък, но все пак приятел. Не искаше да наранява Джийон и за това трябваше да накара Темин сам да си тръгне и да го остави колкото и болка да му причинеше това. Щеше да е сладка болка щом щеше да спаси едно приятелство, но което държеше.
- Хьонг, може ли да те помоля за услуга?
Джин Ки знаеше, че момчето, което седеше срещу него бе винаги готов да му помогне и се надяваше този път да не му откаже. Вярно, че идеята му беше толкова... Дори не можеше да я нарече глупава, но трябваше да опита.
- Хьонг, ще се престориш ли на мое гадже за известно време?
Върнете се в началото Go down
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Gemini Tiger
Заплата : 3803 Age : 37

Хотел "Роял" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Роял"   Хотел "Роял" EmptyПет Яну 31, 2014 7:11 pm

- Какво правиш в Лондон? Имам предвид, как ти минават дните?
Ким не кроеше планове да му отговаря в близко бъдеще главно защото нямаше намерение да му опява колко гадно се държи с всички, които го заобикаляха, така че просто си премълча и злобно се усмихна. Не, че можеше да се усмихва по друг начин де, но това вече беше друг въпрос. За Оню щеше и на това да се научи.. е добре де, нямаше, ама за него бе готов да направи почти всичко. Щеше да сбърка, ако кажеше всичко, имаше неща, които нямаше да направи дори за самия себе си, а той беше най - важен при всички положения. Трябваше да прави така, че да се съобразяват с него, а не той с тях. Отпи голяма глътка от уискито си и погледна към Джин Ки, който изглеждаше видимо притеснен, но нямаше намерение да го разпитва, за да не засегне болното му място, както се казваше.
- Хьонг, може ли да те помоля за услуга? - Хьон Джунг повдигна едната си вежда, когато И му каза това. Интересно. Какво ли искаше от него? - Хьонг, ще се престориш ли на мое гадже за известно време?
Хм, интересно. Е, явно щеше да започне с въпросите с риск да изглежда нахално.
- Защо? Нещо се е случило?
Мислеше да попита искаше ли да разкатае фамилията на въпросния или въпросната, ама надали някой би искал да гледа любовта на живота си пребита до смърт. Звучеше загрижен, може би наистина беше такъв, това се случваше рядко, но рядко не беше синоним на никога. Макар да беше хетеро на двеста процента, по - големият би му помогнал с кеф. Обожаваше да дразни другите, какво да се прави. Такъв си беше и щеше да си остане. Изкушаваше се дали да не попита просто за станалото или да иска всичко до най - малката подробност с обещанието, че няма да го изпорти на онова нещо, което той наричаше "малка и невинна сестричка".. не беше нито малка, нито невинна, затова Ким толкова много уважаваше това момиче. Че Рин беше много странна, но какво да се правеше, не всички можеха да са мили и добрички като по - големите си братя.
Отново насочи поглед към Джин Ки, чакайки отговор на въпроса си. Постави ръка върху рамото му приятелски и се опита да го окуражи и да му каже, че каквото и да е станало, рано или късно ще се оправи..
"Може би.."
Върнете се в началото Go down
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4118 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Хотел "Роял" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Роял"   Хотел "Роял" EmptyПет Яну 31, 2014 7:26 pm

- Случи се е меко казано. Той се случи.Не ме оставя намира. Колкото и да му казвам, че връзката ни не трябва да съществува той го прави по-трудно. Обичам го, но ако продължа да съм с него ще нараня приятел. Опитах да скъсам с него, но той не се отказва. По тази причина сега искам да го накарам той да скъса с мен.
Оню се замисли каква ли ще е реакцията на Темин когато го види в компанията на друго момче? Със сигурност ще бъде потресен. Но по-важното беше какво ще направи, защото Джин Ки искаше той да го остави.
Върнете се в началото Go down
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Gemini Tiger
Заплата : 3803 Age : 37

Хотел "Роял" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Роял"   Хотел "Роял" EmptyПет Яну 31, 2014 8:31 pm

- Случи се е меко казано. Той се случи. Не ме оставя на мира. Колкото и да му казвам, че връзката ни не трябва да съществува, той го прави по -трудно. Обичам го, но ако продължа да съм с него ще нараня приятел. Опитах да скъсам с него, но той не се отказва. По тази причина сега искам да го накарам той да скъса с мен.
Хм, интересно. Напомни му на нещо.
- Брат, не се ядосвай. Просто му тегли м.. - въздържа се от това да каже думата, защото щеше да прозвучи твърде обидно. Не, че се интересуваше, но какво пък. - Просто му бий шута, а ако продължи да те преследва, изсмучи му кръвчицата до капка и това е.
Всъщност това би направил Ким, ама не очакваше да се хареса много главно защото Джин Ки го интересуваха човешките.. и не само, интересуваше се от живота на създанията около него и нямаше да си позволи да го направи, ама от опит глава не боли.
Изгаряше от желание да попита за подробности, но нямаше да го направи или поне не толкова директно.. но се изкуши и от устата му се изтръгна едно тихо "разкажи ми всичко"..
Върнете се в началото Go down
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4118 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Хотел "Роял" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Роял"   Хотел "Роял" EmptyПет Яну 31, 2014 8:39 pm

- Да му изпия кръвта е добра идея, но за жалост това няма как да се случи. Момчето, за което говоря е И Темин - принца на вампирите. Ще трябва една огромна армия като мен, за да успее да го повали и да му изпия кръвта. А повярвай ми - тя е вкусна. Познаваме се от много години. Аз бях още млад и неопитен вампир. Бях приет в кралството като лична охрана на кралското семейство и така постепенно с Те станахме приятели. Неусетно бях започнал да чувствам влечение към него. Сега играя ролята на негов любовник, а той твърди, че ме обича и такива други глупости.
Върнете се в началото Go down
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Gemini Tiger
Заплата : 3803 Age : 37

Хотел "Роял" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Роял"   Хотел "Роял" EmptyПон Фев 03, 2014 4:58 pm

Джин Ки му каза, че просто няма как да стане това с пиенето на кръвта, защото се е забъркал с И Темин. Обясни му как са се запознали, когато бил приет като охрана на кралското семейство и постепенно се опознали, а след това дошъл редът и на чувствата.
- Сега играя ролята на негов любовник, а той твърди, че ме обича и такива други глупости. - така завърши разказа си.
- МАМКА МУ ОНЮ, ТОЧНО ТОЗИ ЛИ НАМЕРИ?! - буквално се разкрещя Ким. - Извинявай. - заговори по - тихо. - В такъв случай съм склонен да ти помогна.
Облегна се назад и отново отпи от уискито си, след което започна да мисли всевъзможни начини как да влезе под кожата на онзи Темин или какъвто там беше.
Върнете се в началото Go down
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4118 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Хотел "Роял" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Роял"   Хотел "Роял" EmptyПон Фев 03, 2014 10:58 pm

- Извинявай, че забърквам и теб, но той се е залепил за мен като пиявица. Просто не знам какво да правя с него. Където съм аз там е и той. Дори в момента е в града. Май никога няма да ме остави намира, въпреки че вече не съм от охраната на семейството. Сега ми излиза с твърдението, че ме обича. Как може човек да обича двама едновременно? Не мога да му се доверя. И Темин само ме използва.
Оню започна да се скубе и да се дразни на себе си и проклетото си сърце, което не му даваше мира. Колкото и да искаше да нарани Темин и да го разкара от живота си, нещо вътре в него се противеше и му крещеше да не го прави.
Джин Ки отиде до мини бара и си наля огромна доза от любимото си уиски. Отпи голяма глъдка и издиша тежко.
- Ще откача хьонг. Ще се побъркам, заради обърканите си чувства. Хем искам да е далеч от мен, хем не. Сериозно ти казвам, че съм за лудницата.
Върнете се в началото Go down
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Gemini Tiger
Заплата : 3803 Age : 37

Хотел "Роял" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Роял"   Хотел "Роял" EmptyВто Фев 04, 2014 2:01 pm

-
Извинявай, че забърквам и теб, но той се е залепил за мен като пиявица. Просто не знам какво да правя с него. - след като каза това Оню, Хьон Джунг се засмя. Помисли си за нещо, което надали И е имал в предвид. - Където съм аз там е и той. Дори в момента е в града. Май никога няма да ме остави на мира, въпреки че вече не съм от охраната на семейството. Сега ми излиза с твърдението, че ме обича. Как може човек да обича двама едновременно? Не мога да му се доверя. И Темин само ме използва.
В съзнанието на Ким изникна мисълта, че той обича едновременно двама - Бом и себе си, но неговото беше по - различно. И все пак.. Бом беше перфектна почти колкото него.
Забеляза, че по - малкият е започнал да се скубе и сто на сто сигурно в момента се псуваше яко наум.
Той отиде до бара за уиски и когато отново се настани до хибрида, отпи голяма глътка. Действията му бяха съпроводени от силна въздишка.
- Ще откача хьонг. Ще се побъркам, заради обърканите си чувства. Хем искам да е далеч от мен, хем не. Сериозно ти казвам, че съм за лудницата.
Приятелски положи ръка на рамото на Джин Ки, като също отпи глътка от алкохола си и стана за още.
Когато отново се настани до него, тихо му каза:
- С теб съм. Само ми кажи какво да правя.
Върнете се в началото Go down
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4118 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Хотел "Роял" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Роял"   Хотел "Роял" EmptyВто Фев 04, 2014 4:13 pm

- Проблема е, че не знам какво искам. Когато сме двамата той се държи мило с мен и ме кара да се чувствам единствен. Когато се усмихне краката ми сякаш омаляват и забравям къде съм. Но това е грешно. Знам го и все пак го искам. Единственото, което искам в момента е да го накарам да ме остави. Твърде ми е тежко да съм с него. Чувствам се някак използвам, защото знам че винаги ще си остана неговата курва и нищо друго. Ще ме използва само за секс и ще ми дава скъпи подаръци, за да не го издам. Курвата на И Темин. Това съм аз.. Единственото, което мога да направя в момента е да продавам тялото си на онзи нещастник. Чакай.. Аз съм по-голям нещастник от него. Иде ми да се хвърля от някъде и да се свърши или кол да прониже сърцето ми. Вече не издържам цялото това напрежение.
Върнете се в началото Go down
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Gemini Tiger
Заплата : 3803 Age : 37

Хотел "Роял" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Роял"   Хотел "Роял" EmptyСря Фев 05, 2014 7:21 pm

- Проблема е, че не знам какво искам..
Джин Ки му разказа случващото се - как се чувства в компанията му, какво се случва в главата му и как знае, че не е правилно, но въпреки това продължава да го иска. Започна да твърди, че ще си остане негова курва до живот и нищо повече, а след като се възползва, ще го подкупва само и само да не обели и думичка. Нарече го нещастник, а след това нарече себе си така.
Хьон Джунг не искаше да го слуша как се обижда и просто му каза:
- Посмей да се наречеш с нещо от този род заради него и считай, че съм го намерил и очистил. - говореше съвсем сериозно, имаше смелост, а вече и желание. - Какво точно трябва да правя за пред него?
Върнете се в началото Go down
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4118 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Хотел "Роял" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Роял"   Хотел "Роял" EmptyСря Фев 05, 2014 10:20 pm

- Просто да се преструваш на мое гадже. Ще го направиш ли хьонг? Но да те предупредя, че може и да ти налети на бой. Доста е избухлив щом става дума за него или нещата му. Не обича други да ги пипат.
Оню се засмя при мисълта как ще реагира Темин ако го види да се прегръща и целува с Хюн Джунг хьонг. Отпи от чашата си и се отдаде на мечти.
Върнете се в началото Go down
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Gemini Tiger
Заплата : 3803 Age : 37

Хотел "Роял" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Роял"   Хотел "Роял" EmptyЧет Фев 06, 2014 7:15 pm

- Просто да се преструваш на мое гадже. Ще го направиш ли хьонг? Но да те предупредя, че може и да ти налети на бой. Доста е избухлив щом става дума за него или нещата му. Не обича други да ги пипат.
Хаха, интересно.
- Аз си мислех, че имаш в предвид нещо, свързано с интимна връзка за пред него, но и така става.
Усмихна се и изпи последното останало от алкохола му, след което погледна в очите на Джин Ки. Личеше си, че не му бе приятно да говори за Темин или както там му беше скапаното име. Нямаше намерение да го пита за повече, затова просто се облегна назад.
Върнете се в началото Go down
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4118 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Хотел "Роял" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Роял"   Хотел "Роял" EmptyСъб Фев 08, 2014 2:37 am

- Нали ще останеш днес да ми бъдеш на гости? Толкова ми е скучно съвсем сам тук.. Не е лесно да си вампир на толкова години и да си видял всичко, и вече няма какво да те впечатли.
Джин Ки се замисли за целият си живот до сега и колко години Темин го преследваше и го използваше за задоволяване на нуждите си.
- Тъпо копеле.. Иде ми да го убия. Айш. Ще се побъркам, заради него.
Върнете се в началото Go down
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Gemini Tiger
Заплата : 3803 Age : 37

Хотел "Роял" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Роял"   Хотел "Роял" EmptyНед Фев 09, 2014 9:23 am

- Нали ще останеш днес да ми бъдеш на гости? Толкова ми е скучно съвсем сам тук.. Не е лесно да си вампир на толкова години и да си видял всичко, и вече няма какво да те впечатли.
Хьон Джунг кимна и се усмихна. Нямаше намерение да си ходи в близките три седмици, така че защо да не останеше тук?
- Тъпо копеле.. Иде ми да го убия. Айш. Ще се побъркам, заради него.
Изкуши се да не предложи помощта си. Е, все пак не можа да устои:
- Помощ?
Погледна през прозореца на стаята и видя колко хубава гледка се разкриваше. Градът не беше лош, но точно сега не му беше до разходки и тем подобни глупости.
Върнете се в началото Go down
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4118 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Хотел "Роял" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Роял"   Хотел "Роял" EmptyНед Фев 09, 2014 10:10 am

- С удоволствие. В момента имам най-голяма нужда точно от това. Знаеш ли, че има и един плюс на това да си не мъртъв? Никой няма да те вкара в затвора за убийство, защото по принцип трябва да си ритнал камбаната одавна. Чак сега се замислих, как ли са се почувствали семейството ми когато е трябвало да ме обявят за мъртъв. Със сигурност не им е било лесно..
Върнете се в началото Go down
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Gemini Tiger
Заплата : 3803 Age : 37

Хотел "Роял" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Роял"   Хотел "Роял" EmptyСъб Фев 15, 2014 10:00 am

- С удоволствие. В момента имам най-голяма нужда точно от това. Знаеш ли, че има и един плюс на това да си не мъртъв? Никой няма да те вкара в затвора за убийство, защото по принцип трябва да си ритнал камбаната отдавна. Чак сега се замислих, как ли са се почувствали семейството ми когато е трябвало да ме обявят за мъртъв. Със сигурност не им е било лесно..
На никой родител няма да му е приятно да загуби детето си или да се преструва, че няма такова. Ким бе запознат с това. Усмихна му се тъжно и каза:
- Надали би им било приятно..
Върнете се в началото Go down
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4118 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Хотел "Роял" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Роял"   Хотел "Роял" EmptyСря Мар 05, 2014 9:13 pm

- Оф, ама защо се връщам към миналото като то си е вече минало и то доста далечно.
Оню се засмя и по смеха му си пролича, че вече се бе напил.
- Трябва да намеря онова копеле и да си му го върна за дето ме кара да въздишам по него. Мамка му! Искам да спя с него.
Върнете се в началото Go down
Kim Hyun Joong

Kim Hyun Joong


Gemini Tiger
Заплата : 3803 Age : 37

Хотел "Роял" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Роял"   Хотел "Роял" EmptyЧет Мар 27, 2014 4:13 pm

- Оф, ама защо се връщам към миналото като то си е вече минало и то доста далечно. - след тези си думи Джин Ки се изсмя и само по смеха му Ким можеше да догатне, че вече е пиян. Ох, толкова ли не носеше на алкохол.. - Трябва да намеря онова копеле и да си му го върна за дето ме кара да въздишам по него. Мамка му! Искам да спя с него.
Сега и Хьон Джунг се изсмя. Не знаеше защо, но се изсмя. След това нервно прехапа долната си устна.
- Сигурен ли си?
Изправи се и пое нанякъде, за да измие лицето си, бе му станало твърде топло.
Имаше чувството, че докато намери тоалетната ще се загуби някъде, но това не стана. Погледна се в огледалото, изплакна лицето си с леденостудена вода и го изтри с кърпа.
Върна се на мястото си и седна, срещайки очите на Оню.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хотел "Роял" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Роял"   Хотел "Роял" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Хотел "Роял"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Хотел-Ресторант Metropolitan

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dream High :: Извън градът :: Англия :: Лондон-
Идете на: