Dream High
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dream High

Светът на мечтите. Всеки сбъдва своята мечта на това място.
 
ИндексПравилата на фоПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си друго..
Сладкарница " Papaya"  EmptyСъб Апр 07, 2018 9:43 pm by Mark

» Търся си БФФ?
Сладкарница " Papaya"  EmptyНед Фев 12, 2017 1:34 pm by Minsu.

» Търся си гадже..
Сладкарница " Papaya"  EmptyВто Яну 31, 2017 5:30 pm by Minsu.

» BoOmbayaHh
Сладкарница " Papaya"  EmptyНед Яну 29, 2017 5:19 pm by Hara.

»  Промяна на звездата (За тези които ползват k-pop звезди)
Сладкарница " Papaya"  EmptyВто Яну 17, 2017 1:59 am by Hara.

» Нашите приятели
Сладкарница " Papaya"  EmptyПон Яну 16, 2017 8:31 pm by Kim Hyun Joong

» @vampire 대현
Сладкарница " Papaya"  EmptyПет Юни 03, 2016 3:47 pm by Daehyun

» Домът на Хара
Сладкарница " Papaya"  EmptyПон Апр 25, 2016 8:04 pm by Daehyun

» Гробищата
Сладкарница " Papaya"  EmptyЧет Апр 21, 2016 3:44 pm by Hara.

Top posters
Lee Taemin
Сладкарница " Papaya"  I_vote_lcapСладкарница " Papaya"  I_voting_barСладкарница " Papaya"  I_vote_rcap 
Hara.
Сладкарница " Papaya"  I_vote_lcapСладкарница " Papaya"  I_voting_barСладкарница " Papaya"  I_vote_rcap 
Bobby.
Сладкарница " Papaya"  I_vote_lcapСладкарница " Papaya"  I_voting_barСладкарница " Papaya"  I_vote_rcap 
Pyo Hyemi
Сладкарница " Papaya"  I_vote_lcapСладкарница " Papaya"  I_voting_barСладкарница " Papaya"  I_vote_rcap 
B.I
Сладкарница " Papaya"  I_vote_lcapСладкарница " Papaya"  I_voting_barСладкарница " Papaya"  I_vote_rcap 
Daehyun
Сладкарница " Papaya"  I_vote_lcapСладкарница " Papaya"  I_voting_barСладкарница " Papaya"  I_vote_rcap 
Sungjae
Сладкарница " Papaya"  I_vote_lcapСладкарница " Papaya"  I_voting_barСладкарница " Papaya"  I_vote_rcap 
Kwon Yuri
Сладкарница " Papaya"  I_vote_lcapСладкарница " Papaya"  I_voting_barСладкарница " Papaya"  I_vote_rcap 
Hyuna
Сладкарница " Papaya"  I_vote_lcapСладкарница " Papaya"  I_voting_barСладкарница " Papaya"  I_vote_rcap 
Key
Сладкарница " Papaya"  I_vote_lcapСладкарница " Papaya"  I_voting_barСладкарница " Papaya"  I_vote_rcap 
Статистика
Имаме 35 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Rose.

Нашите потребители са написали 1573 мнения in 155 subjects
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 25, на Пет Юли 14, 2017 9:50 am

 

 Сладкарница " Papaya"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4558 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Сладкарница " Papaya"  Empty
ПисанеЗаглавие: Сладкарница " Papaya"    Сладкарница " Papaya"  EmptyСря Юли 10, 2013 3:50 am

Сладкарница " Papaya"  Biznes-idei-franchaiz-papaya
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4057 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Сладкарница " Papaya"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница " Papaya"    Сладкарница " Papaya"  EmptyСря Окт 30, 2013 8:31 pm

Лу отново беше в любимата си сладкарница и отново се тъпчеше като не виждал с понички. Някои от клиентите го гледаха изумени, а другите по редовни клиенти вече му бяха свикнали и не им правеше впечатление. Служителите на свой ред много му се радваха, защото им правеше оборот с неговият огромен апетит към сладкото. Той просто си беше пристрастен към поничките.
След третата кутия с понички с шоколад Лу най-накрая се облегна назад и потупа така или иначе слабото си коремче.
"- Ах, добре се натъпках. Дали да си взема още? Може."
Лухан стана от мястото си и тръгна към касата за още понички и не видя момичето докато не се блъсна в нея и не й разля кафето върху дрехите и на двама им.
- Извинявам се, извинявам се. Не ви видях.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 4009 Age : 33
Местожителство : Seoul, South Korea

Сладкарница " Papaya"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница " Papaya"    Сладкарница " Papaya"  EmptyСря Окт 30, 2013 8:43 pm

  -Ох! Пари, мамка му! Какво не е наред с теб?! Айш....тази блуза беше чисто нова.
  Хйеми изтича в тоалетната да се бърше, бясна на невнимателния идиот, съсипал хубавата й блуза.
  -"Ъх, добре, че се пере."
  Пообърса се още малко и излезе, все още гледайки надолу, притеснена за блузата. Хйеми се нареди отново на опашката, за да вземе тортата, за която беше дошла, като се оглеждаше предпазливо. А дори не беше видяла как изглежда тъпакът. По-добре така. Нямаше да й се налага да си пълни главата с излишни отрепки.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4057 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Сладкарница " Papaya"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница " Papaya"    Сладкарница " Papaya"  EmptyСря Окт 30, 2013 8:59 pm

Лу се загледа гузно след момичето. След като видя, че излиза от тоалетната я проследи. Щом я видя, че се спря на касата отиде зад нея.
- Извинете госпожице. Не исках да се блъсна във вас. Нека ви платя за блузата и ще ви купя и ново кафе. Наистина, много съжалявам.
Отиде зад касата и направи кафе за момичето. Собственикът му беше много добър приятел, пък и всички го познаваха и за това имаше доста свобода в кафенето. От време навреме когато е пълно дори помага с поръчките.
- Заповядайте. - Лу подаде на момичето кафето и плахо й се усмихна.
- Аз съм Лухан. Може ли да разбера името ви?
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 4009 Age : 33
Местожителство : Seoul, South Korea

Сладкарница " Papaya"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница " Papaya"    Сладкарница " Papaya"  EmptyСря Окт 30, 2013 9:09 pm

   -Да, здрасти и благодаря отново, че ми съсипа блузата. Ще я изпера де, но не е в това въпросът. Не можа ли да бъдеш по-внимателен? Тч. Идиоти навсякъде.
   Последното го промърмори тихичко. Момчето си нямаше на идея колко й беше отвратително да говори с него в момента, но тя реши да не бъде чак толкова груба.
   -Има ли значение как аз се казвам и как ти се казваш, при положение, че няма да се видим повече? Интересно име между другото. От Китай ли си?
    Не изчака отговора, защото тортата дойде и тя я остави на най-близката маса, за да си оправи нещата и да й е по-лесно да ги носи.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4057 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Сладкарница " Papaya"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница " Papaya"    Сладкарница " Papaya"  EmptyСря Окт 30, 2013 9:21 pm

- Ама нали се извиних? Защо се държиш така гадно с мен? Не е като нарочно да съм те блъснал.
Лу натика кафето в ръцете й и се загледа в нея.
- Да, Китаец съм. Ти корейска ли си? между другото си сладка.
Лу се плесна през устата и прехапа устни.
"- Май сладкото ми дойде в повече. Започнах да бръщолевя щуротии на момичето. Не, че я излъгах. Хубава си е."
- Ще излезеш ли с мен на нещо като среща? Да ти се реванширам за злополуката.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 4009 Age : 33
Местожителство : Seoul, South Korea

Сладкарница " Papaya"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница " Papaya"    Сладкарница " Papaya"  EmptyСря Окт 30, 2013 9:40 pm

   -Пак повтарям. Съсипа хубавата ми нова блуза. Парите няма да върнат кафето в чашата.
   Взе кафето и с нежелание отпи, осъзнавайки, че е вкусно.
   -Корейка съм. Но не съм родена тук. Чакай, сладка ли ме нарече? Колко...сладко. Ъх. Ако си изповръщам кафето не знам как ще се издължиш.
   За първи път днес се усмихна и си взе целия багаж, като за последно погледна към него. Очите й светнаха в червено, щом срещнаха неговите и тя несъзнателно се облиза.
   -На среща ли ме каниш? Още по-...ъх, сладко. Не ходя по срещи. Особено с непохватни поничкоядци като теб. Отстрани изглеждаше сякаш поничките са хора, а ти си прегладнял великан в размножителен период. И как по-скоро ще ми се реваншираш, като ме заведеш на среща? Ще ми купиш още кафе?
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4057 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Сладкарница " Papaya"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница " Papaya"    Сладкарница " Papaya"  EmptyСря Окт 30, 2013 9:58 pm

- Ами за нещо такова мислех. Но ти се държиш гадно с мен и може и да размисля за срещата. После да не ми ревеш, че съм размислил? Сега е единственият ти шанс да излезеш с Ши Лухан. Една от най-големите звезди на музикалната линия в Корея. Вокал и лице на китайо-корейската бой банда Ексо. Изпускаш огромна възможност да се по фукаш с мен.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 4009 Age : 33
Местожителство : Seoul, South Korea

Сладкарница " Papaya"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница " Papaya"    Сладкарница " Papaya"  EmptyСря Окт 30, 2013 10:12 pm

-Ох, горката аз, как може да изпускам такава невероятна възможност. Да изляза с непохватник, който само може да съсипе и другите ми блузи. Ще се разплача. Толкова съм глупава да отказвам на едно толкова добре поднесено предложение.
Засмя се ехидно и закачи торбата с тортата на ръката си, отпивайки за пореден път от кафето с другата.
-Знаеш ли, че си много досаден. Не гледай себе си в моите очи, защото не това има зад тях. Аз не съм малко дете, че да плача за такива неща. За да не е толкова грубо, за такива хора. Направо си представям как тичаш след мен с глупавите си предложения. Пхах. Сега, ако не ме извиниш, аз се махам. Беше ми изключително неприятно да се запознаем.
Дали не прекали? .. Нее. Тя беше прекрасна.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4057 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Сладкарница " Papaya"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница " Papaya"    Сладкарница " Papaya"  EmptyСря Окт 30, 2013 10:30 pm

- Е, защо така ме отряза? Хйеми, чакай ме де. Нека излезем на среща.
Лу хукна след нея като за малко не се препъна в един стол докато я гонеше. Най-накрая я настигна по пътя.
- Наблизо има един много хубав ресторант. Нека отидем там. Обещавам ти, че храната много ще ти хареса. Дай ми само един шанс да ти покажа, че с мен ще ти е забавно и няма да скучаеш. Нека станем приятели.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 4009 Age : 33
Местожителство : Seoul, South Korea

Сладкарница " Papaya"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница " Papaya"    Сладкарница " Papaya"  EmptyЧет Окт 31, 2013 4:47 am

-Как разбра името ми?  
Трябваше да е честна, че казано от него, името й звучеше наистина хубаво. Всъщност от доста време не бяха казвали името й. Никой. Може би от както се помнеше.  
-Май наистина много искаш да излезеш с мен. Казах ти, че ще тичаш след мен.
Засмя се и се обърна към него.
-Аз нямам приятели, Лухан. Никога не съм имала. Не че теб това те засяга. Но ако ще ме оставиш намира...ще излезем. Ъх, звучи ужасно. Ама сега ли? Веднага? Да, прав си. Най-добре ако се отърва от теб още сега. Е, на къде е този "хубав" ресторант?
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4057 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Сладкарница " Papaya"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница " Papaya"    Сладкарница " Papaya"  EmptyЧет Окт 31, 2013 11:23 am

- Ще запазя в тайна от къде знам името ти, но съм щастлив, че прие да излезеш с мен. Само да си взема нещата.
Лу се върна до мястото си. Взе си якето и кутията с понички, която си купи след като най-безсрамно унищожи цели три преди това. След това с усмивка на лице отиде до момичето и започна да я подканя да тръгват. Докато вървяха не спря да й говори колко е хубав ресторанта, в който отиват и колко хубава е кухнята там. Личеше си, че това момче освен за ядене за друго май не мислеше. И най-странното беше, че е толкова слаб, че ако духне по-силен вятър сигурно ще го скърши.
Съвсем скоро стигнаха ресторантчето и двамата влязоха вътре.


ПП: Пиши направо в ресторанта
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сладкарница " Papaya"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарница " Papaya"    Сладкарница " Papaya"  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Сладкарница " Papaya"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dream High :: Градът :: Центърът-
Идете на: