Dream High
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dream High

Светът на мечтите. Всеки сбъдва своята мечта на това място.
 
ИндексПравилата на фоПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си друго..
Призрачната гора  - Page 2 EmptyСъб Апр 07, 2018 9:43 pm by Mark

» Търся си БФФ?
Призрачната гора  - Page 2 EmptyНед Фев 12, 2017 1:34 pm by Minsu.

» Търся си гадже..
Призрачната гора  - Page 2 EmptyВто Яну 31, 2017 5:30 pm by Minsu.

» BoOmbayaHh
Призрачната гора  - Page 2 EmptyНед Яну 29, 2017 5:19 pm by Hara.

»  Промяна на звездата (За тези които ползват k-pop звезди)
Призрачната гора  - Page 2 EmptyВто Яну 17, 2017 1:59 am by Hara.

» Нашите приятели
Призрачната гора  - Page 2 EmptyПон Яну 16, 2017 8:31 pm by Kim Hyun Joong

» @vampire 대현
Призрачната гора  - Page 2 EmptyПет Юни 03, 2016 3:47 pm by Daehyun

» Домът на Хара
Призрачната гора  - Page 2 EmptyПон Апр 25, 2016 8:04 pm by Daehyun

» Гробищата
Призрачната гора  - Page 2 EmptyЧет Апр 21, 2016 3:44 pm by Hara.

Top posters
Lee Taemin
Призрачната гора  - Page 2 I_vote_lcapПризрачната гора  - Page 2 I_voting_barПризрачната гора  - Page 2 I_vote_rcap 
Hara.
Призрачната гора  - Page 2 I_vote_lcapПризрачната гора  - Page 2 I_voting_barПризрачната гора  - Page 2 I_vote_rcap 
Bobby.
Призрачната гора  - Page 2 I_vote_lcapПризрачната гора  - Page 2 I_voting_barПризрачната гора  - Page 2 I_vote_rcap 
Pyo Hyemi
Призрачната гора  - Page 2 I_vote_lcapПризрачната гора  - Page 2 I_voting_barПризрачната гора  - Page 2 I_vote_rcap 
B.I
Призрачната гора  - Page 2 I_vote_lcapПризрачната гора  - Page 2 I_voting_barПризрачната гора  - Page 2 I_vote_rcap 
Daehyun
Призрачната гора  - Page 2 I_vote_lcapПризрачната гора  - Page 2 I_voting_barПризрачната гора  - Page 2 I_vote_rcap 
Sungjae
Призрачната гора  - Page 2 I_vote_lcapПризрачната гора  - Page 2 I_voting_barПризрачната гора  - Page 2 I_vote_rcap 
Kwon Yuri
Призрачната гора  - Page 2 I_vote_lcapПризрачната гора  - Page 2 I_voting_barПризрачната гора  - Page 2 I_vote_rcap 
Hyuna
Призрачната гора  - Page 2 I_vote_lcapПризрачната гора  - Page 2 I_voting_barПризрачната гора  - Page 2 I_vote_rcap 
Key
Призрачната гора  - Page 2 I_vote_lcapПризрачната гора  - Page 2 I_voting_barПризрачната гора  - Page 2 I_vote_rcap 
Статистика
Имаме 35 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Rose.

Нашите потребители са написали 1573 мнения in 155 subjects
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 25, на Пет Юли 14, 2017 9:50 am

 

 Призрачната гора

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4559 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Призрачната гора  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Призрачната гора    Призрачната гора  - Page 2 EmptyСря Юли 10, 2013 4:16 am

First topic message reminder :

Призрачната гора  - Page 2 10831517-path-through-a-forest-with-black-trees-and-mist
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed

АвторСъобщение
Key
Вампир
Вампир
Key


Virgo Goat
Заплата : 3891 Age : 32
Местожителство : Сеул

Призрачната гора  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  - Page 2 EmptyПет Ное 01, 2013 6:59 pm

Има и други вампири ,но аз не със тях ,аз се отделих от тях и сега живея и диктувам живота си сам.Ти били променила това Юри
Върнете се в началото Go down
Kwon Yuri
Върколак
Върколак
Kwon Yuri


Заплата : 3893

Призрачната гора  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  - Page 2 EmptyПет Ное 01, 2013 7:19 pm

*Спира се* Познаваме се от 15 минути. И не знаеш почти нищо за мен. Може да съм извратен убиец психопат... * Обръща се и се приближава до теб* Ще рискуваш ли да имаш вълк за приятел? * Поглежда те право в очите*
Върнете се в началото Go down
Key
Вампир
Вампир
Key


Virgo Goat
Заплата : 3891 Age : 32
Местожителство : Сеул

Призрачната гора  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  - Page 2 EmptyПет Ное 01, 2013 7:27 pm

Ще рискувам,ако искаш ме убий,но ще рикувам
Върнете се в началото Go down
Kwon Yuri
Върколак
Върколак
Kwon Yuri


Заплата : 3893

Призрачната гора  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  - Page 2 EmptyПет Ное 08, 2013 6:34 pm

Добре тогава... Да тръгваме! Ноо последно къде ще ходим? * оглежда се наоколо* Забравих пътя.. *засмива се*
Върнете се в началото Go down
Key
Вампир
Вампир
Key


Virgo Goat
Заплата : 3891 Age : 32
Местожителство : Сеул

Призрачната гора  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  - Page 2 EmptyПет Ное 08, 2013 6:39 pm

Нямаше ли да ходим в града ,май ти само в гората стоиш ,знаеш ли въобще нещо Юри или не,но да забравим за разходката аз искам теб *Кий се приближи до нея и я прегърна през кръста и я целуна нежно ,но после я задълбочи и я притисна близо до тялото си *
Върнете се в началото Go down
Kwon Yuri
Върколак
Върколак
Kwon Yuri


Заплата : 3893

Призрачната гора  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  - Page 2 EmptyПет Ное 08, 2013 6:46 pm

*Избута го от себе си* Не бързай толкова! И не, не стоя в гората. Отдавна не съм идвала тук. *Тръгна по пътя на някъде*
Върнете се в началото Go down
Key
Вампир
Вампир
Key


Virgo Goat
Заплата : 3891 Age : 32
Местожителство : Сеул

Призрачната гора  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  - Page 2 EmptyПет Ное 08, 2013 6:54 pm

-Както искаш*Телефона му звънна и той вдигна*-Ало ,какво искаш ?-не знаеш ли какво време е?-не припомни ми-не се прави на не разбрал -знам ,че става сутрин ела да ме вземеш-къде си в призрачната гора-До минути съм там излез и ме чакай-добре де разбрах,затвори*.Аз трябва да тръгвам ще се видим отново някой ден,харесваш ми Юри и ще ми паднеш в ръчичките,но ако не изляза ще дойдат сумата ти вампири да ме измъкнат от тук,колко ги мразя всички
Върнете се в началото Go down
Kwon Yuri
Върколак
Върколак
Kwon Yuri


Заплата : 3893

Призрачната гора  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  - Page 2 EmptyПет Ное 08, 2013 7:04 pm

Защо? *Погледна го* Какво са ти сторили? *Попита го и го изгледа учудено. Помисли си, че може би и той е страдал колкото нея. Помисли си, че може да станат доста близки.*
Върнете се в началото Go down
Key
Вампир
Вампир
Key


Virgo Goat
Заплата : 3891 Age : 32
Местожителство : Сеул

Призрачната гора  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  - Page 2 EmptyПет Ное 08, 2013 7:11 pm

-Няма значение ,не ми се говори за това въобще ,ако се сетя какво ми направиха направо ми реве ако можех щях ги избия до един ама трябва да се подчинявам на едни тъпи закони.*Изведнъж Кий ги усети *Те са тук бягай или се скрий някъде *
Върнете се в началото Go down
Kwon Yuri
Върколак
Върколак
Kwon Yuri


Заплата : 3893

Призрачната гора  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  - Page 2 EmptyПет Ное 08, 2013 7:16 pm

Няма да бягам... *Удря юмрука в дланта си и се приготвя за бой.* Не бягам от битки... *Усмихва се злобно и чака вампирите да дойдат.*
Върнете се в началото Go down
Key
Вампир
Вампир
Key


Virgo Goat
Заплата : 3891 Age : 32
Местожителство : Сеул

Призрачната гора  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  - Page 2 EmptyПет Ное 08, 2013 7:20 pm

-Не се тук заради теб,те искат мен искат отново да ме имат,преди да ме превърнат ме изнасилваха няколко пъти и после ме превърнаха,затова искам да ги избия*Кий се усети,но беше късно той беше разказал всичко без да иска*
Върнете се в началото Go down
Kwon Yuri
Върколак
Върколак
Kwon Yuri


Заплата : 3893

Призрачната гора  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  - Page 2 EmptyПет Ное 08, 2013 7:29 pm

*Гледаше го изумено* К-какво? *Приближи се до него и силно го прегърна* Спокойно, щом си с мен няма нищо да ти направят... Не ме познават. *Усмихна се дяволито и точно тогава ги забеляза.* Ето ги и роднините...
Върнете се в началото Go down
Key
Вампир
Вампир
Key


Virgo Goat
Заплата : 3891 Age : 32
Местожителство : Сеул

Призрачната гора  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  - Page 2 EmptyПет Ное 08, 2013 7:32 pm

-О не сега загазихме той е тук виждаш ли онзи със катранено черната коса и жълтите очи ,сега наистина сме мъртви*Кий се превърна във вампир косата му стана руса очите му придобиха червен цвят и зъбите се показаха*
Върнете се в началото Go down
Kwon Yuri
Върколак
Върколак
Kwon Yuri


Заплата : 3893

Призрачната гора  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  - Page 2 EmptyПет Ное 08, 2013 7:37 pm

*Също се преобрази. Косата й стана по-гъста, а кучешките й зъби се показаха* Време е да наритаме, нечий задник... *Засмя се отново. Към нея се приближи някакъв вампир. Хвана едната й ръка и се опита да я захапе, но тя му удари толкова силен юмрук, че го нокаутира*
Върнете се в началото Go down
Key
Вампир
Вампир
Key


Virgo Goat
Заплата : 3891 Age : 32
Местожителство : Сеул

Призрачната гора  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  - Page 2 EmptyПет Ное 08, 2013 7:50 pm

-Отново се срещаме ,а -Да скъпи искаш ли пак да ми го налапаш-Начукай си го,а мен ме остави намира*Кий го нападна и започна борба за надмощие,но Кий страдаше от нещо крайниците му отказваха и се случи и другия вампир го нападна и го захапа и Кий изпадна в безсъзнание*
Върнете се в началото Go down
Kwon Yuri
Върколак
Върколак
Kwon Yuri


Заплата : 3893

Призрачната гора  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  - Page 2 EmptyПет Ное 08, 2013 8:03 pm

*Видя какво се случва с Кий. Проби си път между вампирите. Приближи се до мъжа, който беше наранил Кий.* /Хах.. ще се бием ли малката..*Попита я иронично мъжът, докато държеше тялото на Кий. / Не ме предизвиквай кучко! * Каза му тя и се засили към него, но той блокира атаката й. * Силен си! *Каза и се усмихна подло* След 5 мин, ще твърдя друго...
Върнете се в началото Go down
Key
Вампир
Вампир
Key


Virgo Goat
Заплата : 3891 Age : 32
Местожителство : Сеул

Призрачната гора  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  - Page 2 EmptyПет Ное 08, 2013 8:09 pm

*Кий се свести *Не я докосвай ако искаш мен ме наранявай ,убий ме изнасилвай ме,само я остави намира тя няма нищо общо с това Каламар./Май се сети за името ми запомни го ,защото сега Каламар ще убие приятелката ти
Върнете се в началото Go down
Kwon Yuri
Върколак
Върколак
Kwon Yuri


Заплата : 3893

Призрачната гора  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  - Page 2 EmptyПет Ное 08, 2013 8:25 pm

*Удари му един юмрук, след което скочи, уви краката си около врата му и се завъртя, така че да измести тежестта и той да падне. http://wwedivadomain.files.wordpress.com/2011/09/raw_957_photo_053.jpg Тялото на Таламар се строполи на земята със силен грохот и той извика. / Мамка ти! Кучка!/ Юри от своя страна се засмя и го ритна веднъж в ребрата. Клекна до него, хвана косата му и повдигна укървавеното му лице от земята* Наречи ме още веднъж кучка, и ще трябва доста да се постараеш, за да намериш тестисите си...
Върнете се в началото Go down
Key
Вампир
Вампир
Key


Virgo Goat
Заплата : 3891 Age : 32
Местожителство : Сеул

Призрачната гора  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  - Page 2 EmptyПет Ное 08, 2013 8:42 pm

-Юри спри не го убивай ако го убиеш силите ми ще отслабнат и аз леко полека ще умра свързан съм с него ,моля те остави го
Върнете се в началото Go down
Kwon Yuri
Върколак
Върколак
Kwon Yuri


Заплата : 3893

Призрачната гора  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  - Page 2 EmptyПет Ное 08, 2013 9:18 pm

*Поглежда към Кий* Тръгвай! * Хваща го за яката и те завлича навътре в гората. Ходят известно време и стигат до колиба в близост до едно езеро. Разбива врата и връхлита вътре. Слага го да седне на дивана и отива да донесе аптечката. След малко идва.* Много ли те боли? * Поглежда го видимо притеснена*
Върнете се в началото Go down
Key
Вампир
Вампир
Key


Virgo Goat
Заплата : 3891 Age : 32
Местожителство : Сеул

Призрачната гора  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  - Page 2 EmptyПет Ное 08, 2013 9:24 pm

-Не ме боли Юри раните ще ми зараснат ,но ми трябва храна,тоест количество кръв ,за да се възстановя,или ще продължат да тече*Кий издиша тежко*ох
Върнете се в началото Go down
Kwon Yuri
Върколак
Върколак
Kwon Yuri


Заплата : 3893

Призрачната гора  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  - Page 2 EmptyПет Ное 08, 2013 9:31 pm

Амииии мисля, че в хладилника има банки с кръв. Отиди да си вземеш, аз след малко идвам. *става и отива до тоалетната*
Върнете се в началото Go down
Key
Вампир
Вампир
Key


Virgo Goat
Заплата : 3891 Age : 32
Местожителство : Сеул

Призрачната гора  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  - Page 2 EmptyПет Ное 08, 2013 9:39 pm

*Кий се изправи и отиде до хладилника изпи няколко банки с кръв и раните започнаха да се затварят и той се върна на леглото и зачака Юри да се върни*.
Върнете се в началото Go down
Kwon Yuri
Върколак
Върколак
Kwon Yuri


Заплата : 3893

Призрачната гора  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  - Page 2 EmptyПет Ное 08, 2013 9:57 pm

*След като си свърши работата, в тоалетната се върна при Кий. * Виждам, че си по-добре... Това е хубаво... Да знаеш за друг път, ако имаш спешен случай идваш тук. Ясно? *Попита и погледна през прозореца. Вече беше светло навън.* Аз трябва да се прибирам. Предполагам, че Шика онни се е прибрала. Не искам да я тревожа. * Каза и се запъти към вратата*
Върнете се в началото Go down
Key
Вампир
Вампир
Key


Virgo Goat
Заплата : 3891 Age : 32
Местожителство : Сеул

Призрачната гора  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  - Page 2 EmptyПет Ное 08, 2013 10:04 pm

-Добре благодаря ти ,аз ще го убия ,на цената на моя живот радвам се,че те срещнах ,помни,че те обичам и ще те чакам,Сбогом *Кий се превърна в прилеп и отлетя *Пътя му беше затруднен,заради мъглата,която обгръщаше околностите и замък на Таламар. Зрението му беше замъглено,но все пак кацна на върха на замъка ,преобрази се отново във Вампир и влезе през тайния проход и за слиза по стъпалата и щом стигна до стаята си се преоблече излезе и тръгна със решителна стъпка към тронната зала,където вероятно щеше да намери точно този вампир,който му трябваше,за да го убия.Вампирите му препречваха пътя ,а той ги убиваше един по един със поглед ,те се изпаряваха все едно ги нямаше.Той влезе със гръм и трясък във тронната зала разкорени плевелите,тоест всички вампири и ги убий със един поглед във голямата зала остана само той и Таламар,а вампира започна да се смее и да говори:
-Здравей ,значи реши да се появиш
-Време е отдавна трябваше да те убия
-Ама знаеш какво ще стане като ме убиеш?
-Да знам,че умра,но не ме интересува,поне ще се отърва от теб
-Добре да започваме-Ние взехме бойна формация и започнахме да се бием всеки беше в рани,моите бяха по тежки ,но аз направих едно последно движение и му изкарах сърцето и го разбих на малки парчета,погледнах го и той се изпари и замъка започна да роши и мъглата изчезна вече аз съм единствения оцелял вампир ,превърна се във прилеп със сетни сили и отлетя замъка се разпадна,и след няколко минути той кацна на земята в гората където срещна Юри превърна се във вампир облегна се и почака смъртта му да настъпи,но се надяваше да види Юри още веднъж преди да умре
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Призрачната гора  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Призрачната гора
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Снежната Гора..
» Източната гора

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dream High :: Градът :: Гората-
Идете на: