Dream High
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dream High

Светът на мечтите. Всеки сбъдва своята мечта на това място.
 
ИндексПравилата на фоПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си друго..
Пекарна"PAUL" EmptyСъб Апр 07, 2018 9:43 pm by Mark

» Търся си БФФ?
Пекарна"PAUL" EmptyНед Фев 12, 2017 1:34 pm by Minsu.

» Търся си гадже..
Пекарна"PAUL" EmptyВто Яну 31, 2017 5:30 pm by Minsu.

» BoOmbayaHh
Пекарна"PAUL" EmptyНед Яну 29, 2017 5:19 pm by Hara.

»  Промяна на звездата (За тези които ползват k-pop звезди)
Пекарна"PAUL" EmptyВто Яну 17, 2017 1:59 am by Hara.

» Нашите приятели
Пекарна"PAUL" EmptyПон Яну 16, 2017 8:31 pm by Kim Hyun Joong

» @vampire 대현
Пекарна"PAUL" EmptyПет Юни 03, 2016 3:47 pm by Daehyun

» Домът на Хара
Пекарна"PAUL" EmptyПон Апр 25, 2016 8:04 pm by Daehyun

» Гробищата
Пекарна"PAUL" EmptyЧет Апр 21, 2016 3:44 pm by Hara.

Top posters
Lee Taemin
Пекарна"PAUL" I_vote_lcapПекарна"PAUL" I_voting_barПекарна"PAUL" I_vote_rcap 
Hara.
Пекарна"PAUL" I_vote_lcapПекарна"PAUL" I_voting_barПекарна"PAUL" I_vote_rcap 
Bobby.
Пекарна"PAUL" I_vote_lcapПекарна"PAUL" I_voting_barПекарна"PAUL" I_vote_rcap 
Pyo Hyemi
Пекарна"PAUL" I_vote_lcapПекарна"PAUL" I_voting_barПекарна"PAUL" I_vote_rcap 
B.I
Пекарна"PAUL" I_vote_lcapПекарна"PAUL" I_voting_barПекарна"PAUL" I_vote_rcap 
Daehyun
Пекарна"PAUL" I_vote_lcapПекарна"PAUL" I_voting_barПекарна"PAUL" I_vote_rcap 
Sungjae
Пекарна"PAUL" I_vote_lcapПекарна"PAUL" I_voting_barПекарна"PAUL" I_vote_rcap 
Kwon Yuri
Пекарна"PAUL" I_vote_lcapПекарна"PAUL" I_voting_barПекарна"PAUL" I_vote_rcap 
Hyuna
Пекарна"PAUL" I_vote_lcapПекарна"PAUL" I_voting_barПекарна"PAUL" I_vote_rcap 
Key
Пекарна"PAUL" I_vote_lcapПекарна"PAUL" I_voting_barПекарна"PAUL" I_vote_rcap 
Статистика
Имаме 35 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Rose.

Нашите потребители са написали 1573 мнения in 155 subjects
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 25, на Пет Юли 14, 2017 9:50 am

 

 Пекарна"PAUL"

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4558 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Пекарна"PAUL" Empty
ПисанеЗаглавие: Пекарна"PAUL"   Пекарна"PAUL" EmptyСря Юли 10, 2013 8:56 pm

Пекарна"PAUL" 2474455699_6e1ab5b1bf
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4558 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Пекарна"PAUL" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пекарна"PAUL"   Пекарна"PAUL" EmptyСъб Окт 26, 2013 11:48 pm

Минаха се няколко седмици от срещата му с Джийон и тя адско му липсваше адски много много бързо се бе превързал към нея питаше се защо. В неговите очи тя беше прекрасна и за толкова кратко се бе влюбил в нея, а това за него хич не беше добре щеше да има големи проблеми с това. Темин бе вампир от години и беше адски нов. Все още слънцето го нараняваше и беше много крехък всичко това беше, че не пиеше човешка кръв.
Днес стоя в дома си на спуснати завеси и в къщата беше пълен мрак нормален човек не би могъл да вижда в него дови на метър от себе си, но Темин виждаше перфектно все пак той беше дете на тъмнината. Не обичаше да се нарича звяр или чудовище защото той не беше такова до преди няколко дни. Когато за пръв път вкуси прясна човешка кръв вече трудно се сдържаше да не напада хора затова стоеше затворен в дома си. До днес, днес бе принуден да излезе за да си купи храна защото пред дните затворен в къщата си бе изял всичко нямаше и трошичка. Темин обикаляше къщата си като луд търсейки храна ала не намери нищо затова се облече прилично и излезе за щастие беше минало полунощ и на вън нямаше много хора. Вампира реши да отиде до денонощният супер маркет и да напазарува. След 30мин той беше в супер маркета и буташе в количката си какви ли не глупости след като взе "необходимите неща" предимно сладко и бананов шейк  отиде на касата и плати прибра нещата в колата си и реши да отиде до любимата си пекарна PAUL и да вземе от любимият си хляб. Темин спря пред пекарната и влезе вътре поздрави персонала и поръча след което седна на една от масичките и зачака поръчката си когато усети познат аромат и видя нея.
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
Hara.
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Hara.


Capricorn Horse
Заплата : 4655 Age : 33
Местожителство : Seoul, Korea

Пекарна"PAUL" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пекарна"PAUL"   Пекарна"PAUL" EmptyНед Окт 27, 2013 12:06 am

Не я свърташе на едно място. Всеки ден се будеше с мисълта за него. Всяка вечер заспиваше с мисълта за него. Искаше й се сега той да е до нея и да я прегърне и целуне както първият път. Искаше да усети прекрасният аромат на кожата му и да се отпусне на неговите хладни гърди.
И тази нощ не можеше да заспи, заради мисли те си. Продължаваше да се чуди къде е той? Какво прави? Дали е добре? Все въпроси без отговори. Искаше й се да го срещне дори за малко и съвсем случайно. Накрая не издържа. Стана от леглото си, преоблече се и си наметна едно якенце, което да я пази от студеният вятър. Започна да се разхожда по тихите улички и да зяпа витрините. Докато минаваше покрай любимата си денонощна пекарна я лъхна аромата на топъл хляб. Момичето влезе вътре и разгледа витрините. Имаше всякакви тестени сладкиши, от които направо устата й се пълнеше със слюнка. Имаше дори от любимите й еклери с крем.
- Добър вечер, ще може ли десет бройки от еклерите с крем?
След като беше обслужена Джийон понечи да си тръгне, но една фигура седяща в дъното на пекарната й привлече вниманието. Огледа добре момчето, за да се обеди, че очите й не я лъжат. Наистина беше той. Беше нейният прекрасен вампир, който отне девствеността и сърцето й и също беше превзел ума й. Бавно с плахи стъпки се приближи до него и седна на мястото срещу неговото.
- Защо ме остави и не се обади нито веднъж?
Върнете се в началото Go down
https://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4558 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Пекарна"PAUL" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пекарна"PAUL"   Пекарна"PAUL" EmptyНед Окт 27, 2013 12:15 am

Няма ти номера .. - отсече грубо. Не искаше да я наранява виждаше го в очите и можеше да прочете мислите и и това което видя го нарани и знаеше колко много ще я нарани сега. Но чувствата се менят нали тя ще го забрави.. Стана от масата и бавно тръгна напред , за да си вземе поръчката и да се прибере у дома.. 
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
Hara.
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Hara.


Capricorn Horse
Заплата : 4655 Age : 33
Местожителство : Seoul, Korea

Пекарна"PAUL" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пекарна"PAUL"   Пекарна"PAUL" EmptyНед Окт 27, 2013 12:28 am

Момичето го изгледа недоумяващо. Той просто стана от мястото си и я подмита. Дори не я попита как е? Просто отиде, взе си поръчката и си замина.
Джийон не можеше да му позволи да си тръгне. Не и когато беше толкова близо до нея.
- Темин, моля те, чакай. Нека поговорим.
Той се спря, но тя не го очакваше и се блъсна в него. Заболя я понеже тялото му беше твърдо като скала.
- Темин, защо ме подмина така сякаш не се познаваме? Нима не искаш да ме виждаш? Мразиш ли ме? Но защо? Какво ти направих, че да ме мразиш? Темин, аз... аз... Аз мисля, че съм влюбена в теб. Обичам те и не искам да те изгубя. Моля те, остани до мен. Не ме оставяй сама. Не искам да съм сама. Страх ме е от самотата.
Умолявам те, остани до мен Темин. Остани.
Момичето се вкопчи в него и не искаше да го пуска, макар че ако той решеше лесно можеше да се отърве от нея.
Върнете се в началото Go down
https://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4558 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Пекарна"PAUL" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пекарна"PAUL"   Пекарна"PAUL" EmptyНед Окт 27, 2013 12:38 am

Не трябваше да го чува не не искаше , но тя го каза каза че го обичам. Макар и мъртво сърцето го заболя изпитваше ужасна болка която го разкъсваше и сълзите му напираха. Защо защо тя се унижаваше така защо се унижаваше по този начин и то заради нещо. Хората макар и малко който преминаваха покрай тях я зяпаха и мислеха за халка. Но не тя беше жалката, а Темин той беше жалкият той беше този който разплака тази красива госпожица той беше жалкият не тя идеше му да изкрещи на всички, но ако го направеше щеше да и даде надежда.
- Пусни ме жалка си.. - попитваше се да сдържи треперещият си глас от гняв и болка. 
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
Hara.
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Hara.


Capricorn Horse
Заплата : 4655 Age : 33
Местожителство : Seoul, Korea

Пекарна"PAUL" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пекарна"PAUL"   Пекарна"PAUL" EmptyНед Окт 27, 2013 12:42 am

- Темин моля те. Недей да се държиш така с мен. Защо ме отбягваш? Защо не искаш да си с мен? Ти...Ти... Не ме ли обичаш? Поне малко не ме ли харесваш? Ако нямаш никакви чувства към мен защо преспа с мен и ми вдъхна надежда? Темин, ти си лош човек. Отне сърцето ми и сега си играеш с него. Не бъди такъв. Не си. Да, жалка съм, но съм готова и на повече да се унизя заради теб.
Краката й не я издържаха и тя падна на земята и заплака.
- Прости ми, че съм толкова жалка, но те обичам. Обичам те и няма да се откажа от теб и чувствата си.
Върнете се в началото Go down
https://dream-high.bulgarianforum.net
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4558 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Пекарна"PAUL" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пекарна"PAUL"   Пекарна"PAUL" EmptyНед Окт 27, 2013 12:58 am

Не го прави стани, чували ме.. - каза тихо, но тя не го отрази. 
- СТАВАЙ ТИ КАЗВАМ СТИГА СИ СЕ УНИЖАВАЛА..- извика с все сили а той имаше много..
- Стига си плакала ставай от пода..- вдигна те и клекна пред теб и започна да тупа дънките ти. 
- Виж изцапала си се.. *стана хвана лицето ти в шепите си и с палците си изтри сълзите ти. Хвана ръката ти и те задърпа напред вкара те в колата си и се запъти към дома си. 
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
Sponsored content





Пекарна"PAUL" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пекарна"PAUL"   Пекарна"PAUL" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пекарна"PAUL"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dream High :: Градът :: Центърът-
Идете на: