Dream High
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dream High

Светът на мечтите. Всеки сбъдва своята мечта на това място.
 
ИндексПравилата на фоПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си друго..
Апартамента на Оню и Си Ел EmptyСъб Апр 07, 2018 9:43 pm by Mark

» Търся си БФФ?
Апартамента на Оню и Си Ел EmptyНед Фев 12, 2017 1:34 pm by Minsu.

» Търся си гадже..
Апартамента на Оню и Си Ел EmptyВто Яну 31, 2017 5:30 pm by Minsu.

» BoOmbayaHh
Апартамента на Оню и Си Ел EmptyНед Яну 29, 2017 5:19 pm by Hara.

»  Промяна на звездата (За тези които ползват k-pop звезди)
Апартамента на Оню и Си Ел EmptyВто Яну 17, 2017 1:59 am by Hara.

» Нашите приятели
Апартамента на Оню и Си Ел EmptyПон Яну 16, 2017 8:31 pm by Kim Hyun Joong

» @vampire 대현
Апартамента на Оню и Си Ел EmptyПет Юни 03, 2016 3:47 pm by Daehyun

» Домът на Хара
Апартамента на Оню и Си Ел EmptyПон Апр 25, 2016 8:04 pm by Daehyun

» Гробищата
Апартамента на Оню и Си Ел EmptyЧет Апр 21, 2016 3:44 pm by Hara.

Top posters
Lee Taemin
Апартамента на Оню и Си Ел I_vote_lcapАпартамента на Оню и Си Ел I_voting_barАпартамента на Оню и Си Ел I_vote_rcap 
Hara.
Апартамента на Оню и Си Ел I_vote_lcapАпартамента на Оню и Си Ел I_voting_barАпартамента на Оню и Си Ел I_vote_rcap 
Bobby.
Апартамента на Оню и Си Ел I_vote_lcapАпартамента на Оню и Си Ел I_voting_barАпартамента на Оню и Си Ел I_vote_rcap 
Pyo Hyemi
Апартамента на Оню и Си Ел I_vote_lcapАпартамента на Оню и Си Ел I_voting_barАпартамента на Оню и Си Ел I_vote_rcap 
B.I
Апартамента на Оню и Си Ел I_vote_lcapАпартамента на Оню и Си Ел I_voting_barАпартамента на Оню и Си Ел I_vote_rcap 
Daehyun
Апартамента на Оню и Си Ел I_vote_lcapАпартамента на Оню и Си Ел I_voting_barАпартамента на Оню и Си Ел I_vote_rcap 
Sungjae
Апартамента на Оню и Си Ел I_vote_lcapАпартамента на Оню и Си Ел I_voting_barАпартамента на Оню и Си Ел I_vote_rcap 
Kwon Yuri
Апартамента на Оню и Си Ел I_vote_lcapАпартамента на Оню и Си Ел I_voting_barАпартамента на Оню и Си Ел I_vote_rcap 
Hyuna
Апартамента на Оню и Си Ел I_vote_lcapАпартамента на Оню и Си Ел I_voting_barАпартамента на Оню и Си Ел I_vote_rcap 
Key
Апартамента на Оню и Си Ел I_vote_lcapАпартамента на Оню и Си Ел I_voting_barАпартамента на Оню и Си Ел I_vote_rcap 
Статистика
Имаме 35 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Rose.

Нашите потребители са написали 1573 мнения in 155 subjects
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 25, на Пет Юли 14, 2017 9:50 am

 

 Апартамента на Оню и Си Ел

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4130 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Апартамента на Оню и Си Ел Empty
ПисанеЗаглавие: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел EmptyНед Дек 08, 2013 5:38 pm

Апартамента на Оню и Си Ел A-jewel-in-the-heart-of-London-02-800x1202
Апартамента на Оню и Си Ел A-jewel-in-the-heart-of-London-03-800x1202
Апартамента на Оню и Си Ел A-jewel-in-the-heart-of-London-05-800x532
Апартамента на Оню и Си Ел A-jewel-in-the-heart-of-London-06-800x532
Апартамента на Оню и Си Ел A-jewel-in-the-heart-of-London-08-800x532
Апартамента на Оню и Си Ел A-jewel-in-the-heart-of-London-09-800x532
Апартамента на Оню и Си Ел A-jewel-in-the-heart-of-London-10-800x532 <--- На Оню
Апартамента на Оню и Си Ел Hidden-bookcases-600x399%20copy <--- На Си Ел
Апартамента на Оню и Си Ел A-jewel-in-the-heart-of-London-11-800x532
Върнете се в началото Go down
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4557 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Апартамента на Оню и Си Ел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел EmptyНед Дек 08, 2013 7:48 pm

У вас... - каза задъхано докато те събличаше. След като стигнаха до дома на Оню започнаха да се целуват от вратата бутайки се в стените. Темин свали блузата на Оню подскочи леко и обви крака около таза му захапвайки устата му след което я засмука.. Те стигнаха спалнята и Оню хвърли Темин върху нея настанявайки се върху него целувайки го все така страстно и жадно..
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4130 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Апартамента на Оню и Си Ел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел EmptyНед Дек 08, 2013 8:06 pm

- Ммм... Малкият, май наистина не можеш да ми устоиш.
Оню не му позволи да говори, защото само при първият опит на Те да отвърне напъха езика си в устата му. През това време ръцете му сваляха дрехите им.
Щом се отърваха от дрехите си Джин Ки за слиза надолу по тялото на по-малкия като на места се спираше и засмукваше кожата му.
Върнете се в началото Go down
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4557 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Апартамента на Оню и Си Ел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел EmptyНед Дек 08, 2013 8:13 pm

Ъмм не знам кой на кого... - Темин стенеше тихо като се надигна на лакти наблюдавайки какво Оню прави с него, а и също така се наслаждаваше на страхотното тяло на Оню подсмихвайки се.
- Мм май много си тренирал за да задобриш.
- Толкова много ли искаш да ми се харесаш??- започна да се смее..
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4130 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Апартамента на Оню и Си Ел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел EmptyНед Дек 08, 2013 8:21 pm

- Да бе, точно заради теб. Недей да летиш из облаците, за да не паднеш.
Слезе още надолу и засмука пениса му. Задвижи главата си по цялата му дължина с нормално темпо като се наслаждаваше на стоновете на Темин. Постепенно започна да забързва темпото и да чува накъсаните стонове на момчето под себе си.
Върнете се в началото Go down
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4557 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Апартамента на Оню и Си Ел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел EmptyНед Дек 08, 2013 9:21 pm

-Ахххъмм йх... - Темин издърпа Оню нагоре и го целуна грубо завъртайки го под себе си и влезе грубо в него докрай движейки се адски бързо засмуквайки устните му. Темин прекъсна целувката облиза врата на Оню и го захапа пиейки от сладката му кръв..
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4130 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Апартамента на Оню и Си Ел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел EmptyНед Дек 08, 2013 9:26 pm

- Ахм.. Какво правиш?
Докато Темин пиеше от кръвта му сякаш силни вибрации преминаваха през тялото му и го караха да го иска още и още. Оню затвори очи и се наслаждаваше на чувството някой друг да пие от него.
Когато Те се отдръпна от него Джин Ки изскимтя недоволно и за това реши да му го върне. Придърпа го към себе си и впи кучешките си остри като бръснач зъби във врата му.
Върнете се в началото Go down
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4557 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Апартамента на Оню и Си Ел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел EmptyНед Дек 08, 2013 9:33 pm

Изстена доволно изпъвайки назад главата си и се задвижи даже още по бързо в Оню уцелвайки простатата му..
Вкусно ли е?? - попита надменни вдигайки краката в Оню във въздуха усмихвайки се дяволски.
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4130 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Апартамента на Оню и Си Ел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел EmptyНед Дек 08, 2013 9:40 pm

- Ахм.. Много си вкусен. Искам още. По-бързо, мамка му.
Пак заби зъбите си във врата му и започна да смуче още от него. Придърпа главата на Те към своя врат и двамата взаимно започнаха да пият от кръвта на другия.
Оню вече беше към края си и щеше да свърши всеки момент. Отдръпна се от Темин, извика силно от удоволствие и замря на рамото на другото момче докато свършваше върху телата им.
Върнете се в началото Go down
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4557 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Апартамента на Оню и Си Ел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел EmptyНед Дек 08, 2013 9:52 pm

-Ъммхм.. - Темин свърши дълбоко в Оню пусна краката му и се отпусна върху гърдите му дишайки тежко..
-Аххх това беше добро.. - засмя се и внимателно излезе от Оню лягайки до него..
- Не съм идвал тук от години много се е променило... - каза тихо..
- Къде е СиЕл?? - можеше да се мразеха с Оню и не чак толкова със СиЕл , но те бяха единствените приятели на Темин...
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4130 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Апартамента на Оню и Си Ел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел EmptyНед Дек 08, 2013 9:59 pm

- Сигурно при някоя нейна приятелка. Честно да си призная, сега е по-добре, че я няма, за да не става свидетел на това.
Оню издиша тежко и се обърна към другото момче.
- Имаш ли някакви чувства към мен?
Въобще не знаеше защо го изтърси. Просто го каза. Всъщност Оню тайно си падаше по Темин, но и на себе си не искаше да го признае.
Върнете се в началото Go down
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4557 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Апартамента на Оню и Си Ел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел EmptyНед Дек 08, 2013 10:18 pm

Оню отговори на въпросите му и се обърна към Темин задавайки свой който накара Темин да изтръпне.
- Имаш ли някакви чувства към мен? - в очите на Оню се четеше искреност гледайки го с надежда.Темин премигна няколко пъти и не знаеше какво да прави ами сега какво.. ?? Темин се обърна към Оню и се усмихна приближи се до него целуна го нежно и тихо прошепна..
- Да...-отново се усмихна заедно с Оню..
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4130 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Апартамента на Оню и Си Ел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел EmptyНед Дек 08, 2013 10:24 pm

- Наистина ли каза да? Аз... Аз... Струва ми се не реално. Ами Джийон? Какво ще правиш с момичето? Ти си обвързан с нея. За мен не е проблем да стоя от страни като любовница, в случая любовник, но тя... Няма ли да страда ако разбере за нас?
Върнете се в началото Go down
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4557 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Апартамента на Оню и Си Ел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел EmptyНед Дек 08, 2013 10:33 pm

-Ъмм тя няма да разбере.. - усмихна се и го целуна.
- Не мисли за това Оню.. Става ли?? - издърпа го и го прегърна мислейки какво да прави от сега на татък.. Не е лесно да излизаш с двама на веднъж..
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4130 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Апартамента на Оню и Си Ел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел EmptyНед Дек 08, 2013 10:36 pm

- Добре. Ще се опитам да не мисля за това.
Помълчаха известно време като се наслаждаваха на прегръдките си, докато Джин Ки не наруши мълчанието.
- От кога ме харесваш? Знам, че доста време клановете ни се мразеха, заради майка ти и баща ми и нямахме възможност да се виждаме и така нататък. Как успя да си паднеш по мен?
Върнете се в началото Go down
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4557 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Апартамента на Оню и Си Ел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел EmptyНед Дек 08, 2013 10:42 pm

-Ъмм.. - Темин загази с този въпрос ами сега прехапа устна..
- Ми не знам Оню просто така се случи без да разбера..
- А ти как разбра и кога се случи винаги съм мислел, че ме мразиш..
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4130 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Апартамента на Оню и Си Ел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел EmptyНед Дек 08, 2013 10:56 pm

- Ами аз... аз... аз си падах от теб още от първото ни запознаване. Още когато семействата ни решиха да подпишат мирния договор. Никога не съм те мразил истински. Дразнех се, че ме караш да те желая. Караше ме да мисля само за теб. Не можех да те избия от ума си. И сега е така. Сега съм адски щастлив, че отвръщаш на чувствата ми.
Върнете се в началото Go down
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4557 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Апартамента на Оню и Си Ел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел EmptyНед Дек 08, 2013 11:08 pm

-Отт толкова дълго време та ние тогава бяхме едва на 13 и ти не си ми признал..
- Оню та то са минали векове.. - погали лицето ти..
-Извинявай.. сигурно ти е било трудно..- затегна захвата около кръстата и те целуна..
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4130 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Апартамента на Оню и Си Ел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел EmptyНед Дек 08, 2013 11:28 pm

- Не знаеш колко, но не смеех да ти кажа, защото мислех, че ме ненавиждаш. След това ти си хвана и приятелка и аз... Аз просто бях готов да се примиря и да си живея с болката.
Оню се разплака и се сгуши в момчето до себе си. Не искаше Темин да го вижда такъв разплакан. Достатъчно трудно му беше, че току-що му се обясни в любов, а сега и да го види разплакан... А не.
Закри лицето си плътно в гърдите му като мокреше кожата му със солените си сълзи. Бавно започна да се унася без да се усети и скоро заспа в прегръдките на другото момче.
Върнете се в началото Go down
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4557 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Апартамента на Оню и Си Ел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел EmptyПон Дек 09, 2013 8:39 pm

- Ахх Оню..- засмя се тихо и заспа събуди се на сутринта, а Оню го нямаше Темин огледа стаята и се изправи в седнало положение..
- Оню, Оню, Оню... къде си?? - говореше тихо знаейки, че Оню ще го чуе. Темин стана от леглото облече първата блуза която видя и слезе долу..
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4130 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Апартамента на Оню и Си Ел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел EmptyПон Дек 09, 2013 8:49 pm

Оню беше станал малко преди алармата и веднага отиде в кухнята. Първото, което направи преди закуската беше да провери дали има пиленце. Щом се увери, че има се захвана с приготвянето на закуската. Тъкмо нареждаше масата и Темин дойде при него.
- Добро утро! Как спа?
Върнете се в началото Go down
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4557 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Апартамента на Оню и Си Ел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел EmptyПон Дек 09, 2013 9:15 pm

- Ммм добре.. - приближи се до теб и те прегърна в гръб..
- А ти как спа??- започна да поставя малко целувки по врата ти пъхайки ръка под блузата ти и започна да гали гърдите ти .. Темин облиза врата ти след което заби острите си зъби във врата си пиейки сладката ти кръв..
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4130 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Апартамента на Оню и Си Ел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел EmptyПон Дек 09, 2013 9:23 pm

- Мммм... Страхотно.
Оню притвори очи и се наслаждаваше на усещането да пият от кръвта му. Харесваше му как езика на Темин шареше по врата му и как кръвта се извличаше от вените му.
- Явно си много гладен щом от сутринта ме нападна? Аз също съм гладен.
Обърна се към него и заби зъбите си във врата на Те. Сега взаимно пиеха кръвта си. Единствените звуци, които се разнасяха бяха смученето на кръвта и тихите стонове ва удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4557 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Апартамента на Оню и Си Ел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел EmptyПон Дек 09, 2013 9:28 pm

Свали панталона ти и те бутна на зад качвайки те на плота и проникна в тебе движейки се бързо късайки блузата ти захвърляйки ненужното парче накъсан плат някъде из кухнята вдигайки краката ти във въздуха задвижвайки се даже по бързо...
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4130 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Апартамента на Оню и Си Ел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел EmptyПон Дек 09, 2013 9:36 pm

- Мммм... Ненаситник. Давай по-бързо Темин.
Оню прехапваше устни и се наслаждаваше на чувството члена на Те да го запълва. Момчето беше щастливо, че е точно с този, който харесва.
- По-бързо Темин, мамка му, давай по-бързо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартамента на Оню и Си Ел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апартамента на Оню и Си Ел
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Апартамента на Хйеми

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dream High :: Градът :: Домовете-
Идете на: