Dream High
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dream High

Светът на мечтите. Всеки сбъдва своята мечта на това място.
 
ИндексПравилата на фоПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си друго..
Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 EmptyСъб Апр 07, 2018 9:43 pm by Mark

» Търся си БФФ?
Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 EmptyНед Фев 12, 2017 1:34 pm by Minsu.

» Търся си гадже..
Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 EmptyВто Яну 31, 2017 5:30 pm by Minsu.

» BoOmbayaHh
Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 EmptyНед Яну 29, 2017 5:19 pm by Hara.

»  Промяна на звездата (За тези които ползват k-pop звезди)
Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 EmptyВто Яну 17, 2017 1:59 am by Hara.

» Нашите приятели
Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 EmptyПон Яну 16, 2017 8:31 pm by Kim Hyun Joong

» @vampire 대현
Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 EmptyПет Юни 03, 2016 3:47 pm by Daehyun

» Домът на Хара
Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 EmptyПон Апр 25, 2016 8:04 pm by Daehyun

» Гробищата
Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 EmptyЧет Апр 21, 2016 3:44 pm by Hara.

Top posters
Lee Taemin
Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 I_vote_lcapАпартамента на Оню и Си Ел - Page 2 I_voting_barАпартамента на Оню и Си Ел - Page 2 I_vote_rcap 
Hara.
Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 I_vote_lcapАпартамента на Оню и Си Ел - Page 2 I_voting_barАпартамента на Оню и Си Ел - Page 2 I_vote_rcap 
Bobby.
Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 I_vote_lcapАпартамента на Оню и Си Ел - Page 2 I_voting_barАпартамента на Оню и Си Ел - Page 2 I_vote_rcap 
Pyo Hyemi
Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 I_vote_lcapАпартамента на Оню и Си Ел - Page 2 I_voting_barАпартамента на Оню и Си Ел - Page 2 I_vote_rcap 
B.I
Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 I_vote_lcapАпартамента на Оню и Си Ел - Page 2 I_voting_barАпартамента на Оню и Си Ел - Page 2 I_vote_rcap 
Daehyun
Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 I_vote_lcapАпартамента на Оню и Си Ел - Page 2 I_voting_barАпартамента на Оню и Си Ел - Page 2 I_vote_rcap 
Sungjae
Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 I_vote_lcapАпартамента на Оню и Си Ел - Page 2 I_voting_barАпартамента на Оню и Си Ел - Page 2 I_vote_rcap 
Kwon Yuri
Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 I_vote_lcapАпартамента на Оню и Си Ел - Page 2 I_voting_barАпартамента на Оню и Си Ел - Page 2 I_vote_rcap 
Hyuna
Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 I_vote_lcapАпартамента на Оню и Си Ел - Page 2 I_voting_barАпартамента на Оню и Си Ел - Page 2 I_vote_rcap 
Key
Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 I_vote_lcapАпартамента на Оню и Си Ел - Page 2 I_voting_barАпартамента на Оню и Си Ел - Page 2 I_vote_rcap 
Статистика
Имаме 35 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Rose.

Нашите потребители са написали 1573 мнения in 155 subjects
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 25, на Пет Юли 14, 2017 9:50 am

 

 Апартамента на Оню и Си Ел

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4131 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 EmptyНед Дек 08, 2013 5:38 pm

First topic message reminder :

Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 A-jewel-in-the-heart-of-London-02-800x1202
Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 A-jewel-in-the-heart-of-London-03-800x1202
Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 A-jewel-in-the-heart-of-London-05-800x532
Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 A-jewel-in-the-heart-of-London-06-800x532
Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 A-jewel-in-the-heart-of-London-08-800x532
Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 A-jewel-in-the-heart-of-London-09-800x532
Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 A-jewel-in-the-heart-of-London-10-800x532 <--- На Оню
Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 Hidden-bookcases-600x399%20copy <--- На Си Ел
Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 A-jewel-in-the-heart-of-London-11-800x532
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4558 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 EmptyПон Дек 09, 2013 9:42 pm

Темин спря да пие от кръвта ти и се изправи облизвайки стеклата се кръв по крайчето на устната му след което те целуна грубо хапейки устните ти движейки се в теб със светлина скорост използвайки вампирските си сили стенейки заедно с тебе..
Ахх с теб е различно харесва ми.. - целуна те отново, но този път с език..
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4131 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 EmptyПон Дек 09, 2013 9:49 pm

- Наистина е по-различно. Няма опасност да ме убиеш или аз теб от чукане. И двамата харесваме грубостите, а и сме вампири, които харесват кръвта. Е, и перверзността.
Оню се притисна в него и вдиша аромата на кожата му.
- Ухаеш съблазнително скъпи.
Върнете се в началото Go down
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4558 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 EmptyПон Дек 09, 2013 10:09 pm

- Прав си.. - отново го целуна обхващайки члена му с ръка и я задвижи бързо по него.
Много ли ти харесва?? - прошепна в ухото му прекъсвайки целувката..Не след дълго Оню свърши в ръката на Темин, а Темин дълбоко в него след което пусна краката му и излезе от него..
Ммм беше добро... - засмя се сладко ...
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4131 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 EmptyПон Дек 09, 2013 10:12 pm

- Закуска, обед и вечеря.. Ако така го караме всеки ден ще се пристрастим към това. Ненаситници сме и това си е.
Оню се засмя, слезе от плота и си затърси това което беше останало от дрехите му.
- Дължиш ми нова риза и тениска.
Събра парцалите, които някога бяха дрехите му и ги изхвърли с нежелание в кофата.
Върнете се в началото Go down
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4558 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 EmptyПон Дек 09, 2013 10:31 pm

-Мм щом казваш... - седна на масата и започна да се храни..
- Оню сигурен ли си че ще понесеш това с Джийон? -попита тихо и се обърна към тебе. Темин не искаше да нарани нито един от двамата..
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4131 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 EmptyПон Дек 09, 2013 10:35 pm

Момчето наведе надолу глава и се заигра с храната си.
- Аз...Аз ще опитам. Предполагам, че ще мога. Трябва да свикна с мисълта, че ще те деля и че няма да си само мой.
Една сълза се стече по лицето му и преди да са последвали още Оню стана от мястото си и избяга в банята. Там седна на плочките и заплака силно.
Върнете се в началото Go down
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4558 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 12:29 pm

- Оню,Оню..- Темин тръгна след Оню последвайки го в банята.
- Оню извинявай аз аз.. - клекна пред тебе и те прегърна.
- Ще опитам да не те наранявам простими. - Отдръпна се и изтри сълзите ти..
- Искаш ли да се разходим??- усмихна се нежно.
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4131 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 2:31 pm

- Да се разходим? Къде? Защо? Защо въобще ти пука за мен? Нали си имаш приятелка, а аз съм временният заместител за просто секс. Остави ме сам. По-добре ми е. Темин нека сме просто приятели. Така нараняваме и себе си и околните. Ако Джийон разбере за нас тя също ще бъде наранена. Недей да го причиняваш поне на нея. Тя няма вина за нищо.
Върнете се в началото Go down
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4558 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 2:38 pm

-Не Оню не искам да се разделяме .. Не искам.. -прегърна те..
- Ти не си само заместник не съм с тебе само заради секса ..Не искам да се разделяме.. - едва не се разплака.
- А за Джийон аз не мога и без двама ви не искам да се разделяме Оню...
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4131 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 2:50 pm

- Не може така. Или нея или мен. Предпочитам да избереш нея. Аз... Аз... Искам да имам нормална връзка, която не ме принуждава да се крием. Да можем да се държим за ръце... Да, може да звучи лигаво, но това искам. Съвсем нормална връзка. Нашата не е такава. Темин нека се разделим. Нека сме просто приятели..
Върнете се в началото Go down
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4558 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 2:58 pm

-И защо да се крием?? Ние пак можем да се разхождаме държейки се за ръце.. - прехапа устна нервно..
- Май ти се шегуваш с мен нали ? Правиш го нарочно.. Подиграваш ми се?? - стана ядосано..
- Защо го правиш ?? Преди часове каза , че си съгласен сега какво се промени?? -извика..
- Разиграваш ли ме ??? Майка ми ли те кара да правиш това, а?? - започна да крещи ядосано и изрита стената, а от нея паднаха няколко плочки.
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4131 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 3:12 pm

- Хей, не ми троши къщата. Бъди реалист Темин. Нашата връзка няма бъдеще. Просто ме пусни Темин. Остави ме да си намеря нормално гадже, с което да имам нормална връзка. Аз... Аз... Не те обичам. Върви си. Върви си и не се връщай при мен... Никога.
Върнете се в началото Go down
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4558 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 3:20 pm

Темин те изгледа злобно хвана те за гушата и те вдигна във въздуха..
- Ебаваш се с грешният човек Оню ще съжаляваш да знаеш..- стисна шията ти още по силно.
- Приятели ?? Никога няма да бъдем такива.. - бутна те в стената с все сила и излезе от банята запътвайки се към спалнята..
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4131 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 3:28 pm

Разтри врата си. Беше му трудно да диша, но скоро щеше отново да нормализира дишането си. Остана загледан към вратата и без да се усети заплака. Болеше го от това, че трябваше да се раздели с Темин, но нямаше избор. Накрая щяха всички да са наранени и никой щастлив.
Харесваше го, обичаше го, но трябваше да го пусне.. Трябваше да се отдаде на спокоен живот и да си намери нормална приятелка, с която да бъде.
Върнете се в началото Go down
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4558 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 5:09 pm

Влезе в стаята на Оню и започна да се облича беше много ядосан и наранен , не знаеше какво да прави. Облече се и излезе на излизане видя Оню излизайки от банята изсмя се и излезе тръгвайки към дома си правейки опити да се успокой.
- Това копеле ще го пречукам..
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
B.I
Вампир
Вампир
B.I


Libra Rat
Заплата : 4131 Age : 27
Местожителство : Seoul, Korea

Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 8:33 pm

Върна се в леглото си и се зави презглава и продължи да плаче.
Наистина обичаше Темин, но тяхната връзка не бе нормална. Не би трябвало дори да си помислят за нея, пък камоли тя да съществува.
Докато лежеше и плачеше накрая заспа.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Оню и Си Ел   Апартамента на Оню и Си Ел - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апартамента на Оню и Си Ел
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Апартамента на Хйеми

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dream High :: Градът :: Домовете-
Идете на: