Dream High
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dream High

Светът на мечтите. Всеки сбъдва своята мечта на това място.
 
ИндексПравилата на фоПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си друго..
Призрачната гора  EmptyСъб Апр 07, 2018 9:43 pm by Mark

» Търся си БФФ?
Призрачната гора  EmptyНед Фев 12, 2017 1:34 pm by Minsu.

» Търся си гадже..
Призрачната гора  EmptyВто Яну 31, 2017 5:30 pm by Minsu.

» BoOmbayaHh
Призрачната гора  EmptyНед Яну 29, 2017 5:19 pm by Hara.

»  Промяна на звездата (За тези които ползват k-pop звезди)
Призрачната гора  EmptyВто Яну 17, 2017 1:59 am by Hara.

» Нашите приятели
Призрачната гора  EmptyПон Яну 16, 2017 8:31 pm by Kim Hyun Joong

» @vampire 대현
Призрачната гора  EmptyПет Юни 03, 2016 3:47 pm by Daehyun

» Домът на Хара
Призрачната гора  EmptyПон Апр 25, 2016 8:04 pm by Daehyun

» Гробищата
Призрачната гора  EmptyЧет Апр 21, 2016 3:44 pm by Hara.

Top posters
Lee Taemin
Призрачната гора  I_vote_lcapПризрачната гора  I_voting_barПризрачната гора  I_vote_rcap 
Hara.
Призрачната гора  I_vote_lcapПризрачната гора  I_voting_barПризрачната гора  I_vote_rcap 
Bobby.
Призрачната гора  I_vote_lcapПризрачната гора  I_voting_barПризрачната гора  I_vote_rcap 
Pyo Hyemi
Призрачната гора  I_vote_lcapПризрачната гора  I_voting_barПризрачната гора  I_vote_rcap 
B.I
Призрачната гора  I_vote_lcapПризрачната гора  I_voting_barПризрачната гора  I_vote_rcap 
Daehyun
Призрачната гора  I_vote_lcapПризрачната гора  I_voting_barПризрачната гора  I_vote_rcap 
Sungjae
Призрачната гора  I_vote_lcapПризрачната гора  I_voting_barПризрачната гора  I_vote_rcap 
Kwon Yuri
Призрачната гора  I_vote_lcapПризрачната гора  I_voting_barПризрачната гора  I_vote_rcap 
Hyuna
Призрачната гора  I_vote_lcapПризрачната гора  I_voting_barПризрачната гора  I_vote_rcap 
Key
Призрачната гора  I_vote_lcapПризрачната гора  I_voting_barПризрачната гора  I_vote_rcap 
Статистика
Имаме 35 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Rose.

Нашите потребители са написали 1573 мнения in 155 subjects
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 25, на Пет Юли 14, 2017 9:50 am

 

 Призрачната гора

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4545 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Призрачната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Призрачната гора    Призрачната гора  EmptyСря Юли 10, 2013 4:16 am

Призрачната гора  10831517-path-through-a-forest-with-black-trees-and-mist
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed
Key
Вампир
Вампир
Key


Virgo Goat
Заплата : 3877 Age : 32
Местожителство : Сеул

Призрачната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  EmptyЧет Окт 31, 2013 5:23 pm

*Кий се беше нахранил със поредната човешка жертва ,писаците на жалката женичка го бяха превъзбудели до крайност и той реши да се разходи из призрачната гора ,навлезе на вътре във гората и видя най-красивото създание приближи се до нея*Здравей ,нали не те уплаших
Върнете се в началото Go down
Kwon Yuri
Върколак
Върколак
Kwon Yuri


Заплата : 3879

Призрачната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  EmptyЧет Окт 31, 2013 5:33 pm

*Чу нечии стъпки и се обърна. Видя някакъв младеж, който я зяпаше странно. Изръмжа му и се обърна, за да си ходи*
Върнете се в началото Go down
Key
Вампир
Вампир
Key


Virgo Goat
Заплата : 3877 Age : 32
Местожителство : Сеул

Призрачната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  EmptyЧет Окт 31, 2013 5:39 pm

Не си тръгвай де,няма да те нараня ,какво точно си ти ако не тайна миришеш странно сякаш цялата гора те закриля.
Върнете се в началото Go down
Kwon Yuri
Върколак
Върколак
Kwon Yuri


Заплата : 3879

Призрачната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  EmptyЧет Окт 31, 2013 5:48 pm

*Обръща се към него и го изглежда. Със засилка го поваля на земята и оголва кучешките си зъби, докато очите й стават особен нюанс на жълтото.*
- Сега досети ли се?
Върнете се в началото Go down
Key
Вампир
Вампир
Key


Virgo Goat
Заплата : 3877 Age : 32
Местожителство : Сеул

Призрачната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  EmptyЧет Окт 31, 2013 5:50 pm

Ти си върколак аха трябваше да се досетя,мен не ме страх от теб*обърна я под себе си и очите му станаха катранено червени и вампирските му зъби се показаха*
Върнете се в началото Go down
Kwon Yuri
Върколак
Върколак
Kwon Yuri


Заплата : 3879

Призрачната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  EmptyЧет Окт 31, 2013 5:54 pm

- Oo не! Ще ме убодеш с тези иглички! *Казва саркастично и се изсмива. Опитва се да го избута от себе си, но не успява. Той се засмива на проваления й опит и тя забива ноктите си в гърба му*
Върнете се в началото Go down
Key
Вампир
Вампир
Key


Virgo Goat
Заплата : 3877 Age : 32
Местожителство : Сеул

Призрачната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  EmptyЧет Окт 31, 2013 6:04 pm

-Ох по-полека,защо си толкова враждебна казах ти нема те нараня ,още от малък ме грижа за хората и съществата,но от както съм вампир хората ги смятам за храна и не ме жал за никого*Кий я притисна към земята и не и даваше достъп да се измъкне*

Върнете се в началото Go down
Kwon Yuri
Върколак
Върколак
Kwon Yuri


Заплата : 3879

Призрачната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  EmptyЧет Окт 31, 2013 6:18 pm

*Спря да се движи и се загледа в очите му. След това го поогледа целия и установи, че не е чак толкова зле. Усмихна му се подло.* И ся кво? Ще ме чукаш в гората ли?
Върнете се в началото Go down
Key
Вампир
Вампир
Key


Virgo Goat
Заплата : 3877 Age : 32
Местожителство : Сеул

Призрачната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  EmptyЧет Окт 31, 2013 6:22 pm

Никак не зле да те имам в гората ,но ми кажи поне името си*Кий я пусна *да почнем от началото здравей аз съм Кий и съм вампир и сама се досети ,а ти си
Върнете се в началото Go down
Kwon Yuri
Върколак
Върколак
Kwon Yuri


Заплата : 3879

Призрачната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  EmptyЧет Окт 31, 2013 6:45 pm

Юри. *Стана, изтупа се от листата и подаде ръка за да се здрависат.* Кий значи? странно име или е прякор? *Попита и го изгледа изпитателно*
Върнете се в началото Go down
Key
Вампир
Вампир
Key


Virgo Goat
Заплата : 3877 Age : 32
Местожителство : Сеул

Призрачната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  EmptyЧет Окт 31, 2013 6:49 pm

*Кий се здрависа със Юри*Цялото ми е Kim Kibum,но ми викат Кий,и твоето име е прекрасно ,аз все пак съм вампир и не ми прави впечетление ,какво име имам
Върнете се в началото Go down
Kwon Yuri
Върколак
Върколак
Kwon Yuri


Заплата : 3879

Призрачната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  EmptyПет Ное 01, 2013 2:06 pm

Оо, е не съм казала, че е лошо име. *усмихва се* Та какво те води тук? Изгуби ли се, миличък?
Върнете се в началото Go down
Key
Вампир
Вампир
Key


Virgo Goat
Заплата : 3877 Age : 32
Местожителство : Сеул

Призрачната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  EmptyПет Ное 01, 2013 2:15 pm

Нищо просто се нахраних и реших да се поразходя,разказват ,че тази гора се чуват викове и ми стана любопитно.Радвам се,че дойдох ,защото срещнах най-красивото момиче,което съм виждал до сега
Върнете се в началото Go down
Kwon Yuri
Върколак
Върколак
Kwon Yuri


Заплата : 3879

Призрачната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  EmptyПет Ное 01, 2013 2:22 pm

И кое е това момиче, ако не е тайна? * започва да се оглежда и да се смее саркастично*
Върнете се в началото Go down
Key
Вампир
Вампир
Key


Virgo Goat
Заплата : 3877 Age : 32
Местожителство : Сеул

Призрачната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  EmptyПет Ное 01, 2013 2:27 pm

Това си ти да виждаш в тази гора други момичета,аз не ,затова ти си моето прекрасно и неземно момиче,което срещах ей тъй случайно
Върнете се в началото Go down
Kwon Yuri
Върколак
Върколак
Kwon Yuri


Заплата : 3879

Призрачната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  EmptyПет Ное 01, 2013 2:32 pm

Много бързо се влюби, бе. *изсмя се отново, този път острите й, като ками зъби се показаха* Нека първо се опознаем. Разкажи ми за себе си, мили. Освен, че попийваш червена водица.
Върнете се в началото Go down
Key
Вампир
Вампир
Key


Virgo Goat
Заплата : 3877 Age : 32
Местожителство : Сеул

Призрачната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  EmptyПет Ное 01, 2013 2:40 pm

Аз казах ,че си моето момиче,не че съм влюбен аз даже незнам какво е това.Какво да кажа,освен,че тези който ме превърнаха убиха родителите ми ,а мене ме оставиха жив,исках да ги убия,но место това станах същия като тях от тогава не ме грижа за хората,те са просто храна за мен,а и обичам модата,ще ти прозвочи странно ,защото съм вампир,но аз обичам да пазарувам в мола и да си обновявам гардероба всеки ден.Ще ми разкажеш нещо за себе си.
Върнете се в началото Go down
Kwon Yuri
Върколак
Върколак
Kwon Yuri


Заплата : 3879

Призрачната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  EmptyПет Ное 01, 2013 2:48 pm

Явно сега е мой ред. Казам се Юри. На 24 съм. Обичам да чета, гората, спокойствиеото и понякога дори и самотата. Нямам токова измъчено минало, но също не харесвам хората. Въпреки не ги убивам и използвам за храна.
Върнете се в началото Go down
Key
Вампир
Вампир
Key


Virgo Goat
Заплата : 3877 Age : 32
Местожителство : Сеул

Призрачната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  EmptyПет Ное 01, 2013 2:57 pm

Две години си по-голяма от мен аз съм на 22.но на вампирски години незнам на колко съм,значи по-отношение на хората сме на едно мнение.Какво ще правим сега?
Върнете се в началото Go down
Kwon Yuri
Върколак
Върколак
Kwon Yuri


Заплата : 3879

Призрачната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  EmptyПет Ное 01, 2013 6:13 pm

*Огледа го от глава до пети леко подозрително, но погледът й попадна на едно място - очите му. Загледа се в тях. Те бяха възвърнали обикновения си цвят. Бяха кафяви с леки примеси на тъмно жълто. Момичето не можеше да се откъсне от тях. Имаше нещо в Кий, което я караше да се усмихне, а тя не го правеше често. По едно време разтърси главата си и излезе от ''транса''*
- Ъъъ какво казваше?- Попита го.
- Попитах те какво ще правим сега.- Каза леко иронизиран той.
- Амии не знам... Да отидем до града?
Върнете се в началото Go down
Key
Вампир
Вампир
Key


Virgo Goat
Заплата : 3877 Age : 32
Местожителство : Сеул

Призрачната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  EmptyПет Ное 01, 2013 6:18 pm

Добре айде да отидем до града,но навън става сутрин и след малко слънцето ще изгрее ,не ми поняса слънцето,но заради теб ще дойда.Да тръгваме
Върнете се в началото Go down
Kwon Yuri
Върколак
Върколак
Kwon Yuri


Заплата : 3879

Призрачната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  EmptyПет Ное 01, 2013 6:22 pm

*Усмихва се* - Добре. *Тръгва по посока към града.* -Еее Кий... Разкажи ми още нещо а себе си де! Къде живееш? с какво се занимаваш?
Върнете се в началото Go down
Key
Вампир
Вампир
Key


Virgo Goat
Заплата : 3877 Age : 32
Местожителство : Сеул

Призрачната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  EmptyПет Ное 01, 2013 6:28 pm

Аз съм вампир аутсайдер ,сам си диктувам правилата ,и живее навсякъде,нямам определено място,защото все още не съм намерил своето място на този свят
Върнете се в началото Go down
Kwon Yuri
Върколак
Върколак
Kwon Yuri


Заплата : 3879

Призрачната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  EmptyПет Ное 01, 2013 6:32 pm

* Поглежда го и му кимва* Добре... Няма ли други вампири? Смисъл все трябва да има... Да не са избити или нещо подобно?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Призрачната гора  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Призрачната гора    Призрачната гора  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Призрачната гора
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Снежната Гора..
» Източната гора

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dream High :: Градът :: Гората-
Идете на: