Dream High
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dream High

Светът на мечтите. Всеки сбъдва своята мечта на това място.
 
ИндексПравилата на фоПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си друго..
Снежната Гора.. - Page 2 EmptyСъб Апр 07, 2018 9:43 pm by Mark

» Търся си БФФ?
Снежната Гора.. - Page 2 EmptyНед Фев 12, 2017 1:34 pm by Minsu.

» Търся си гадже..
Снежната Гора.. - Page 2 EmptyВто Яну 31, 2017 5:30 pm by Minsu.

» BoOmbayaHh
Снежната Гора.. - Page 2 EmptyНед Яну 29, 2017 5:19 pm by Hara.

»  Промяна на звездата (За тези които ползват k-pop звезди)
Снежната Гора.. - Page 2 EmptyВто Яну 17, 2017 1:59 am by Hara.

» Нашите приятели
Снежната Гора.. - Page 2 EmptyПон Яну 16, 2017 8:31 pm by Kim Hyun Joong

» @vampire 대현
Снежната Гора.. - Page 2 EmptyПет Юни 03, 2016 3:47 pm by Daehyun

» Домът на Хара
Снежната Гора.. - Page 2 EmptyПон Апр 25, 2016 8:04 pm by Daehyun

» Гробищата
Снежната Гора.. - Page 2 EmptyЧет Апр 21, 2016 3:44 pm by Hara.

Top posters
Lee Taemin
Снежната Гора.. - Page 2 I_vote_lcapСнежната Гора.. - Page 2 I_voting_barСнежната Гора.. - Page 2 I_vote_rcap 
Hara.
Снежната Гора.. - Page 2 I_vote_lcapСнежната Гора.. - Page 2 I_voting_barСнежната Гора.. - Page 2 I_vote_rcap 
Bobby.
Снежната Гора.. - Page 2 I_vote_lcapСнежната Гора.. - Page 2 I_voting_barСнежната Гора.. - Page 2 I_vote_rcap 
Pyo Hyemi
Снежната Гора.. - Page 2 I_vote_lcapСнежната Гора.. - Page 2 I_voting_barСнежната Гора.. - Page 2 I_vote_rcap 
B.I
Снежната Гора.. - Page 2 I_vote_lcapСнежната Гора.. - Page 2 I_voting_barСнежната Гора.. - Page 2 I_vote_rcap 
Daehyun
Снежната Гора.. - Page 2 I_vote_lcapСнежната Гора.. - Page 2 I_voting_barСнежната Гора.. - Page 2 I_vote_rcap 
Sungjae
Снежната Гора.. - Page 2 I_vote_lcapСнежната Гора.. - Page 2 I_voting_barСнежната Гора.. - Page 2 I_vote_rcap 
Kwon Yuri
Снежната Гора.. - Page 2 I_vote_lcapСнежната Гора.. - Page 2 I_voting_barСнежната Гора.. - Page 2 I_vote_rcap 
Hyuna
Снежната Гора.. - Page 2 I_vote_lcapСнежната Гора.. - Page 2 I_voting_barСнежната Гора.. - Page 2 I_vote_rcap 
Key
Снежната Гора.. - Page 2 I_vote_lcapСнежната Гора.. - Page 2 I_voting_barСнежната Гора.. - Page 2 I_vote_rcap 
Статистика
Имаме 35 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Rose.

Нашите потребители са написали 1573 мнения in 155 subjects
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 25, на Пет Юли 14, 2017 9:50 am

 

 Снежната Гора..

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Lee Taemin
Вампир
Вампир
Lee Taemin


Cancer Rooster
Заплата : 4544 Age : 30
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Снежната Гора.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Снежната Гора..   Снежната Гора.. - Page 2 EmptyНед Ное 03, 2013 4:56 pm

First topic message reminder :

Снежната Гора.. - Page 2 Snow-trees-forest-photography-1200x1920
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/TheCvetityyy/feed

АвторСъобщение
Sungjae
Ловeц
Ловeц
Sungjae


Taurus Pig
Заплата : 3909 Age : 28
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Снежната Гора.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снежната Гора..   Снежната Гора.. - Page 2 EmptyПет Ное 15, 2013 8:29 pm

- Защо .. Не се мрази него прави..- затегна зъхвата ти*
- Аз аз аз те обичам.. Не се мрази ...
- По тази логика аз съм животно и би трябвало да се мразя..*задиша тежко в шията ти*
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Снежната Гора.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снежната Гора..   Снежната Гора.. - Page 2 EmptyПет Ное 15, 2013 8:37 pm

- Защо..? Не се мрази, не го прави.. - той я прегърна още по - силно. Джесика се усмихна, чувстваше се защитена с него. - Аз.. аз.. аз те обичам.. Не се мрази.
- Как да не се мразя ..? - отвърна тя спокойно, опитвайки се да скрие тъгата в гласа си.
- По тази логика, аз съм животно и би трябвало да се мразя.. - той започна да диша още по - тежко, а корейката усещаше топлия му дъх във врата си.
- Нямаш причина да го правиш. Не ти не можеш да живееш нормален живот с тези, които обичаш..
Върнете се в началото Go down
Sungjae
Ловeц
Ловeц
Sungjae


Taurus Pig
Заплата : 3909 Age : 28
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Снежната Гора.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снежната Гора..   Снежната Гора.. - Page 2 EmptyПет Ное 15, 2013 8:43 pm

-Не мога баща ми убива всеки който се доближи до мен... Иска да бъда зъл и да не изпитвам чувства и така беше преди ти да се появиш в живота ми...- очите му се насълзяваха само при мисълта за баща му. Сонг Дже изпитваше ужас от баща си и дори го мразеше, но си мислеше , че той иска най-доброто за него и сестра му.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Снежната Гора.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снежната Гора..   Снежната Гора.. - Page 2 EmptyПет Ное 15, 2013 8:46 pm

- Не мога. Баща ми убива всеки, който се доближи до мен... Иска да бъда зъл и да не изпитвам чувства. И така беше преди ти да се появиш в живота ми...
Личеше си, че той всеки момент ще заплаче. Тя също.
- Ох.. ами.. не знам.. от една страна, просто искам да съм с теб, от друга, не мога.. не знам, какво да правя..
Тя избърса напиращите сълзи в очите си, като погледна момчето отново.
Върнете се в началото Go down
Sungjae
Ловeц
Ловeц
Sungjae


Taurus Pig
Заплата : 3909 Age : 28
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Снежната Гора.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снежната Гора..   Снежната Гора.. - Page 2 EmptyПет Ное 15, 2013 8:54 pm

-Ела с мен бъди с мен.. Аз ще те закрилям и ще те накарам да се обичаш така както те обичам аз..-целуна те нежно и те задърпа извън гората, но на входа ви чакаха група ловци..
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Снежната Гора.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снежната Гора..   Снежната Гора.. - Page 2 EmptyПет Ное 15, 2013 9:04 pm

- Ела с мен, бъди с мен. Аз ще те закрилям и ще те накарам да се обичаш така, както те обичам аз..
- Не вярвам, че можеш. - тихичко каза тя на себе си.
Тръгнаха нанякъде, но група ловци чакаха там.
- Ти какво правиш тук, с него?! - развика се някакъв висок грозен мъж, въоръжен с пистолет.
Джесика само завъртя очи с досада.
Върнете се в началото Go down
Sungjae
Ловeц
Ловeц
Sungjae


Taurus Pig
Заплата : 3909 Age : 28
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Снежната Гора.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снежната Гора..   Снежната Гора.. - Page 2 EmptyПет Ное 15, 2013 9:20 pm

- Ти какво правиш тук, с него?!- извика баща му на Джесика и Дже се стресна и преглътна шумно стискайки ръката ти силно*
- Каквото си иска това не те засяга. - каза твърдо.
- Какво каза? От кога стана толкова отворен? - кресна баща му и Дже потръпна.
- Защо си дошъл тук.. - отвърна сопнато и издърпа Джесика зад себе си.В главата му се въртеше само как да защити Джесика молеше се баща му да не се добере до нея.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Снежната Гора.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снежната Гора..   Снежната Гора.. - Page 2 EmptyСъб Ное 16, 2013 9:49 am

Дже стисна ръката на момичето, преглъщайки тежко.
- Каквото си иска, това не те засяга. - каза грубо момчето.
- Какво каза? Откога стана толкова отворен? - извика непознатият.
Сонг Дже бързо застана пред Джесика, скривайки я напълно. Момичето се почувства защитено и в сигурни ръце. Харесваше и това чувство. Тя извади нещо от чантичката си, което проблесна ярко.
- Направи му нещо и ще те убия, без да ми мигне окото! - изсъска през зъби тя, едва сдържайки се да не хвърли острия шурикен по възрастния.
Върнете се в началото Go down
Sungjae
Ловeц
Ловeц
Sungjae


Taurus Pig
Заплата : 3909 Age : 28
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Снежната Гора.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снежната Гора..   Снежната Гора.. - Page 2 EmptyНед Ное 24, 2013 5:02 pm

- Не Джес успокой се. Така нещата ще станат по зле.. - каза нежно и погледна към баща си.
- Остави ни .. остави я тя не е направила нищо и не е наранила никого..- каза уверено и стисна ръката си, а другата зад гърба си в готовност да извади оръжието си знаеше, че баща му няма да се примири толкова лесно или никога нямаше да го направи. Сънг Дже направи крачка назад и огледа по-добре мястото на което се намирахте сега търсеше изход, но не намираше, а това го караше да се изнервя и няколко капки пот се стекоха по челото му. Всички бяха затаили дъх в очакване на заповед от водача на клана една грешна стъпка и край с тях.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Снежната Гора.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снежната Гора..   Снежната Гора.. - Page 2 EmptyНед Ное 24, 2013 5:13 pm

- Не, Джес успокой се. Така нещата ще станат по зле.. - рече момчето, след което насочи поглед към непознатия. - Остави ни. Остави я, тя не е направила нищо и не е наранила никого..
Ной звучеше уверено и веднага след това, сви пръстите си в юмрук, а другата си ръка постави зад гърба си. Момичето го погледна с недоверие.
- Какво правиш и кой е той? - спокойно го попита, за да знаеше какво да прави. Колкото повече знаеше за човека, с който си имаше работа, толкова по - добре за нея.
Върнете се в началото Go down
Sungjae
Ловeц
Ловeц
Sungjae


Taurus Pig
Заплата : 3909 Age : 28
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Снежната Гора.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снежната Гора..   Снежната Гора.. - Page 2 EmptyНед Ное 24, 2013 5:26 pm

- Баща ми.. Той е водача на клана ни.. - каза тихо и преглътна затруднено.
- Внимавай и ме слушай добре.. Ако нападнат не те ще нападнат .. - издиша ..
- Избягвай онези тримата и най-важното не се отделяй от мен. Баща ми няма да даде на ме убият или поне така мисля.. - засмя се нервно.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Снежната Гора.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снежната Гора..   Снежната Гора.. - Page 2 EmptyНед Ное 24, 2013 6:00 pm

- Баща ми. Той е водача на клана ни.. - каза тихо момчето и тежко преглътна. - Внимавай и ме слушай добре. Ако нападнат, не те ще нападнат. - Джесика само кимна. - Избягвай онези тримата и най - важното - не се отделяй от мен. Баща ми няма да даде да ме убият, или поне така мисля..
Момчето се засмя нервно, което накара хладни тръпки да преминат през тялото на момичето.
- Ако трябва, ще направя това, което най - добре умея, само и само мръсните им ръце да не те докосват. - каза тихо момичето. - Ще ги изтребя до крак, само ако се осмелят да те докоснат.
Звучеше по - сигурна, отколкото си мислеше, че изобщо може. Това и беше в голям плюс, защото до известна степен, прикриваше колко е уплашена не за себе си, а за него.
Върнете се в началото Go down
Sungjae
Ловeц
Ловeц
Sungjae


Taurus Pig
Заплата : 3909 Age : 28
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Снежната Гора.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снежната Гора..   Снежната Гора.. - Page 2 EmptyНед Ное 24, 2013 6:09 pm

Усмихна се до уши обърна се рязко към теб и те целуна като за последно, но кой знаеше можеше и да бъде за последно. Сънг Дже се отдели от теб и те погледна в очите.
- Благодаря.. - стисна по здраво ръката ти и затича обратно към гората обръщайки се към теб усмихвайки се.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Снежната Гора.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снежната Гора..   Снежната Гора.. - Page 2 EmptyНед Ное 24, 2013 6:19 pm

Момчето се усмихна, след което рязко се обърна и целуна Джесика. Така, сякаш я целуваше за последен път.
"Може би наистина е за последен.." - помисли си тя, правейки опити да разкара тази проклета мисъл от главата си.
Той се отдели от нея и я погледна в очите.
- Благодаря.. - след тези му думи, стисна здраво ръката на Шика и затича в гората отново, като се обърна и и се усмихна.
- За теб съм готова на всичко. - каза тихо, като го последва. Това предизвика много недоволни погледи от страна на ловците, които наблюдаваха всичко и най - вероятно се питаха това истина ли е и къде е акълът на Дже. А може би и какво му е направила Джесика.. кой знае.
Върнете се в началото Go down
Sungjae
Ловeц
Ловeц
Sungjae


Taurus Pig
Заплата : 3909 Age : 28
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Снежната Гора.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снежната Гора..   Снежната Гора.. - Page 2 EmptyНед Ное 24, 2013 6:28 pm

-Може да звучи глупаво още повече защото сме в тази ситуация, но съм щастлив и то много.- усети ловците и те прегърна силно..
- Щастлив съм.. - извади пистолета си и го насочи към главата си..
- Татко вие стреляте по нея и аз стрелям избирай.-каза уверено знаеше че няма измъкване от тази ситуация ловците бяха много, а те само двама щяха да убият най много петима и после какво. Колкото и добър да беше Дже не можеше да победи баща си и много добре знаеше,че ще трябва да се изправи срещу него.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Снежната Гора.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снежната Гора..   Снежната Гора.. - Page 2 EmptyНед Ное 24, 2013 6:35 pm

-Може да звучи глупаво, още повече, защото сме в тази ситуация, но съм щастлив и то много. - веднага, щом усети наближаващите ловци, прегърна Джесика силно. - Щастлив съм..
След тези си думи, извади малък черен пистолет, като го насочи към главата си.
- Татко, вие стреляте по нея и аз стрелям, избирай. - решително каза той, изглежда наистина имаше намерение да си пръсне мозъка, ако я убиеха.
- Махни това оръжие от главата си. - тихо му каза на ухо тя. - Разкарайте се от тук, или ще си имате работа с мен, а повярвайте ми, няма да ви се хареса! - отново извади дежурния шурикен от чантата си, след което погледна към тях, явно нямаха намерение да се разкарат и щеше да и се наложи да действа, но нямаше намерение да го прави. Поне засега.
Върнете се в началото Go down
Sungjae
Ловeц
Ловeц
Sungjae


Taurus Pig
Заплата : 3909 Age : 28
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Снежната Гора.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снежната Гора..   Снежната Гора.. - Page 2 EmptyНед Ное 24, 2013 6:45 pm

-Аппа..- каза тихо Дже, а баща ми настръхна Дже не го бе наричам така откакто навърши 5.
- Тя не е като другите няма да нарани никой остави ни става ли само този път остави ме аз да реше само този път.-издиша тежко.
- Аппа аз аз я обичам знаеш какво е да обичаш нали?
- Ти загуби мама и откачи, а какво ще направя аз според теб? Това е първата ми любов остави ме само този път моля те. Не искам да се нараняваме взаимно не искам да наранявам хората с който съм израснал затова. Моля те!..- няколко сълзи се стекоха по бледото му лице докато те притисна към себе си даже повече ако това бе възможно.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Снежната Гора.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снежната Гора..   Снежната Гора.. - Page 2 EmptyНед Ное 24, 2013 6:54 pm

- Аппа.. - каза момчето тихо. - Тя не е като другите, няма да нарани никой, остави ни, става ли само този път остави ме аз да реша, само този път.. - допълни, след което тежко издиша. - Аппа, аз.. аз я обичам, знаеш какво е да обичаш нали? Ти загуби мама и откачи, а какво ще направя аз според теб? Това е първата ми любов, остави ме само този път, моля те. Не искам да се нараняваме взаимно, не искам да наранявам хората с който съм израснал затова. Моля те!..
По лицето на момчето се стекоха няколко сълзи. Той притисна Джесика до себе си още повече, а тя се замисли какво би ли направил баща му след онова, което каза.
- Тя ни заплаши, че ще ни изтреби до крак, няма да ти позволя да си с нея.
Е, явно не се забави дълго. Тя не се колебаеше какво да каже, знаеше, че той ще го направи и веднага след него каза:
- Това е, защото го обичам, няма да позволя да му направите нещо, независимо какви сте му. Той трябва да прави това, което иска, без да му бъде нареждано какъв да бъде и какъв не! - буквално извика. Така ставаше, когато някой я ядоса или натъжи неин близък..
Върнете се в началото Go down
Sungjae
Ловeц
Ловeц
Sungjae


Taurus Pig
Заплата : 3909 Age : 28
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Снежната Гора.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снежната Гора..   Снежната Гора.. - Page 2 EmptyНед Ное 24, 2013 7:08 pm

-Чу я аппа тя ме обича.. - каза все така ухилен.
- Остави ни става ли знаеш, че ако беше като онези зверове аз нямаше да я оставя моля те.-"Ах дано се получи дано ни остави.'' молеше се Дже искаше баща му да го разбере поне този път и да заеме неговата страна.
- Откъде си сигурен, че не лъже?-извика баща му правейки знак да свалят оръжията си.
- Сигурен съм защото...- усмихна се.
- Защото ако искаше да ме убия или да ми направи каквото и да е било щеше , но не го направи даже в момента има възможност да ме убия и да избяга, но вместо това ме защитава..- каза уверено и въздиша.

Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Снежната Гора.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снежната Гора..   Снежната Гора.. - Page 2 EmptyНед Ное 24, 2013 7:29 pm

- Чу я, аппа, тя ме обича.. - каза усмихнат Дже. - Остави ни, става ли, знаеш, че ако беше като онези зверове аз нямаше да я оставя, моля те.
Момичето се замисли. Вярно беше, той бе много негативно настроен към такива като нея, когато се запознаха.
- Откъде си сигурен, че не лъже? - каза мъжът, след което направи знак ловците да свалят оръжията си. Това и направиха.
- Сигурен съм защото... - усмихна се, явно щеше да изтъква защо иска да го направи. - Защото.. ако искаше да ме убие или да ми направи каквото и да е било, щеше, но не го направи - даже в момента има възможност да ме убие и да избяга, но вместо това ме защитава.. - усмивката му стана още по - широка.
- Да. Не само. Може би също така, защото когато се запознахме, исках да ме убие, а той също, от тогава до сега се мина време, ако имах желание да го очистя, досега вече нямаше да е на този свят. Освен това, мразя расата си. Досега не съм убивала никого, но ако някой се държи така с него, черният ми списък ще бъде попълнен с техните имена.
Върнете се в началото Go down
Sungjae
Ловeц
Ловeц
Sungjae


Taurus Pig
Заплата : 3909 Age : 28
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Снежната Гора.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снежната Гора..   Снежната Гора.. - Page 2 EmptyНед Ное 24, 2013 7:39 pm

-Яяя да не казваш,че не мога да те победя ? - каза закачливо макар и сега да не бе момента. Баща му както и останалите ловци го изгледаха странно макар и да знаеха колко зле бе с глават това бе малко прекалено и баща му зацъка.
- И аз искам да направя това момче главатар.. - поклати глава и си тръгна последван от другите ловци.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Снежната Гора.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снежната Гора..   Снежната Гора.. - Page 2 EmptyПон Ное 25, 2013 2:50 pm

- Яяя, да не казваш, че не мога да те победя?
Хлапето звучеше закачливо, но Джесика не мислеше, че моментът е точно сега. Той само получи няколко странни погледа от страна на ловците, които сякаш казваха "Наред ли си?!"
- И аз искам да направя това момче главатар.. - каза баща му, като поклати глава, обърна се назад и последван от останалите ловци, тръгна нанякъде.
- Значи сега сме сами, така ли? - попита момичето и се усмихна, нямаше да си има неприятности с разни простосмъртни, които можеше да убие с лека ръка, стига само да пожелаеше.
Върнете се в началото Go down
Sungjae
Ловeц
Ловeц
Sungjae


Taurus Pig
Заплата : 3909 Age : 28
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Снежната Гора.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снежната Гора..   Снежната Гора.. - Page 2 EmptyПон Ное 25, 2013 3:40 pm

Сънг Дже се усмихна и бавно се свлече надолу погали те по лицето и те огледа.
- Добре ли си ? - целунате нежно и се излегна на зад.
- Не мога да повярвам, че баща ми се отказа. - прибра оръжието си.
- Повтори това което каза преди малко..
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Снежната Гора.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снежната Гора..   Снежната Гора.. - Page 2 EmptyПон Ное 25, 2013 4:04 pm

Той се усмихна, като леко се сниши и погали бялото лице на Джесика.
- Добре ли си? - каза той, като се изтегна назад.
- Отлично, благодаря. - Шика го дари с нежна и красива усмивка.
- Не мога да повярвам, че баща ми се отказа. - след тези си думи, Дже прибра оръжието си. Момичето също не вярваше. - Повтори това което каза преди малко.
Тя се засмя тихо, така, че да не я чуе.
- Значи сега сме сами, така ли?
Разбираше от намек, знаеше накъде бие и макар да го искаше, не беше сигурна, че трябва, беше я страх за него.
Върнете се в началото Go down
Sungjae
Ловeц
Ловeц
Sungjae


Taurus Pig
Заплата : 3909 Age : 28
Местожителство : Сеул/Южна Корея

Снежната Гора.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снежната Гора..   Снежната Гора.. - Page 2 EmptyПон Ное 25, 2013 4:11 pm

Усмихна се и те целуна като леко захапа долната ти устна и пъхна език в устата ти изучавайки я докато плъзгаше ръце по кръстати и бедрата подтиквайки те да седнеш е скута му. Сънг Дже прекъсна целувката само за да си поемете дъх и те издърпа по близо до себе си.
- Джес.. - тръгна да казва нещо, но бе прекъснат от сладките ти устни .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Снежната Гора.. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снежната Гора..   Снежната Гора.. - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Снежната Гора..
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Източната гора
» Призрачната гора

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dream High :: Градът :: Гората-
Идете на: