Dream High
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dream High

Светът на мечтите. Всеки сбъдва своята мечта на това място.
 
ИндексПравилата на фоПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си друго..
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyСъб Апр 07, 2018 9:43 pm by Mark

» Търся си БФФ?
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyНед Фев 12, 2017 1:34 pm by Minsu.

» Търся си гадже..
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyВто Яну 31, 2017 5:30 pm by Minsu.

» BoOmbayaHh
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyНед Яну 29, 2017 5:19 pm by Hara.

»  Промяна на звездата (За тези които ползват k-pop звезди)
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyВто Яну 17, 2017 1:59 am by Hara.

» Нашите приятели
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyПон Яну 16, 2017 8:31 pm by Kim Hyun Joong

» @vampire 대현
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyПет Юни 03, 2016 3:47 pm by Daehyun

» Домът на Хара
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyПон Апр 25, 2016 8:04 pm by Daehyun

» Гробищата
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyЧет Апр 21, 2016 3:44 pm by Hara.

Top posters
Lee Taemin
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 I_vote_lcapКъщурката на кученцето Лулу - Page 6 I_voting_barКъщурката на кученцето Лулу - Page 6 I_vote_rcap 
Hara.
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 I_vote_lcapКъщурката на кученцето Лулу - Page 6 I_voting_barКъщурката на кученцето Лулу - Page 6 I_vote_rcap 
Bobby.
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 I_vote_lcapКъщурката на кученцето Лулу - Page 6 I_voting_barКъщурката на кученцето Лулу - Page 6 I_vote_rcap 
Pyo Hyemi
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 I_vote_lcapКъщурката на кученцето Лулу - Page 6 I_voting_barКъщурката на кученцето Лулу - Page 6 I_vote_rcap 
B.I
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 I_vote_lcapКъщурката на кученцето Лулу - Page 6 I_voting_barКъщурката на кученцето Лулу - Page 6 I_vote_rcap 
Daehyun
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 I_vote_lcapКъщурката на кученцето Лулу - Page 6 I_voting_barКъщурката на кученцето Лулу - Page 6 I_vote_rcap 
Sungjae
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 I_vote_lcapКъщурката на кученцето Лулу - Page 6 I_voting_barКъщурката на кученцето Лулу - Page 6 I_vote_rcap 
Kwon Yuri
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 I_vote_lcapКъщурката на кученцето Лулу - Page 6 I_voting_barКъщурката на кученцето Лулу - Page 6 I_vote_rcap 
Hyuna
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 I_vote_lcapКъщурката на кученцето Лулу - Page 6 I_voting_barКъщурката на кученцето Лулу - Page 6 I_vote_rcap 
Key
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 I_vote_lcapКъщурката на кученцето Лулу - Page 6 I_voting_barКъщурката на кученцето Лулу - Page 6 I_vote_rcap 
Статистика
Имаме 35 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Rose.

Нашите потребители са написали 1573 мнения in 155 subjects
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 25, на Пет Юли 14, 2017 9:50 am

 

 Къщурката на кученцето Лулу

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4056 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyЧет Окт 31, 2013 8:28 pm

First topic message reminder :

Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Elysium-Penthouse-03-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Elysium-Penthouse-04-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Elysium-Penthouse-05-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Elysium-Penthouse-06-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Elysium-Penthouse-07-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Elysium-Penthouse-08-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Elysium-Penthouse-09-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Elysium-Penthouse-10-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Elysium-Penthouse-11-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Elysium-Penthouse-12-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Elysium-Penthouse-13-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Elysium-Penthouse-14-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Elysium-Penthouse-15-800x533
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 4008 Age : 33
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyНед Ное 24, 2013 8:58 pm

-Ама сега ли? Пред теб? На светло? .. Бих..почакала вечерта...не съм чак толкова гладна.. - коремът и нададе силен вой, разкривайки истината. -Добре де. Хвана ме.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4056 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyНед Ное 24, 2013 9:07 pm

- Не трябва да се притесняваш от мен. Сега сме един вид семейство и трябва да свикваме със странностите на другия. Ти вече ме видя да се излагам, а повярвай ми, това е по-ужасно от това да те видя как се храниш.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 4008 Age : 33
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyНед Ное 24, 2013 9:12 pm

-Защото не си виждал как се храня. Но добре. Както желаеш. Да знаеш, че през деня е много по-трудно. Първо трябва да си уловя жертва. Така че отиваме на центъра. Там има една малка уличка, в която ще се скрием. Аз ще наблюдавам, а ти ще седиш тихичко зад мен и ще си мълчиш. Като уловя някой отиваме в гората. Ясно?
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4056 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyНед Ное 24, 2013 9:24 pm

- Ясно. Само ще седя, мълча и гледам. Ама какво да гледам? Теб ли? Защото ако е така нямам нищо против. Никога няма да ми омръзне да те гледам.
Тръгна да я целува, но в същият момент някой го издърпа на страни.
- Оппа, защо си тръгна така и ме остави сама. Не успяхме да си поговорим.
- Ъ, малко съм зает сега.
- С тази ли? Много е грозна. Виж, оппа. Искам да си поговорим хубаво за белязването и обвързването. Тази може и да почака. Сега имаш работа с мен.
- Ама...
Момичето му запуши устата с ръка и го помъкна към гората.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 4008 Age : 33
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyНед Ное 24, 2013 9:32 pm

  Очите на Хйеми светнаха в червено и момичето хукна след тях. Настигна ги, но не се издаде веднага. Вървеше зад тях и събираше злоба. Накрая изненада момичето гръб и я оскуба. Онази се обърна объркано и Хйеми й зашлеви шамар.
   -Не ме интересува каква си. За каква се мислиш, ха? Като ти казва, че е зает, зает е. А преди да говориш на мен, че съм грозна се погледни в огледалото. Смърдиш на необучено куче. Изобщо знаеш ли какво е шампоан? Кучешки, разбира се. Козината ти е мазна и рядка, съжалявам, че трябваше да чуеш истината. А муцуната ти .. а, чакай. Огледало ли казах? Ти ще го счупиш, мила. Сега ми се разкарай от погледа, докато не съм направила нещо по-жестоко от един шамар.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4056 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyНед Ное 24, 2013 9:56 pm

Лухан се изплаши и се скри бързо зад Хйеми.
- Може нея да изядеш. Никой няма да е против.
Лу продължи да гледа двете момичета, които всеки момент щяха да си скочат на бой, заради него. Само като си го помисли и го напуши на смях.
- Май по-рано от очакваното ще отидем на пикник, а баща ми ще си остане с една ученичка по-малко.
Докато си бръщолевеше дори не забеляза кога по-малкото момиче се беше приближило до него и го целуна. След това се трансформира във вълк и избяга в гората.
- Ама тя кога...? Как? Тя във вълк ли се превърна? Нали уж не знаеше как?
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 4008 Age : 33
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyНед Ное 24, 2013 10:17 pm

   -Ааа не. Тази няма да ми се измъкне. - съвсем забравила за Лухан, хукна след вълка. Криеше се зад дърветата, шмугваше се покрай сенките, тичаше в тревите. Настигна я и я нападна в гръб. Скочи й и захапа врата й, отхапвайки голяма част от него. Изплю го и продължи да отхапва, докато онази се гърчеше и се опитваше да се бори. Накрая главата й беше останала настрани.
  -Защо имате толкова много козина.. - сети се за Лухан и вдигна поглед. Той беше до нея. Това я накара да се успокои. Надвеси се пак над момичето и опита кръвта й. - Не е особено вкусна, но съм толкова гладна, че щях с козината да я изям, ако можех.
   Първо разкъса кожата и я отдели от вътрешностите, заделяйки козината настрани. Спокойно се наяде с органите на момичето и изпи цялата й кръв. Накрая останаха само козината и костите. Хйеми стъпа върху тях и ги строши, а козината направи на пух и прах, разкъсвайки я.
   -Вкусно. Благодаря ти. И това да не стига до вашите, че после аз съм виновна. И извинявай, че трябваше да гледаш как се храня като прасе.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4056 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyНед Ное 24, 2013 10:25 pm

- Ми няма проблем. Трябва да свикна с това. Само, че... Ах.
Лухан се сви на земята, а ръцете му целите бяха в кръв, неговата кръв.
- Само, че тичах... Тичахххх до тук.
Изведнъж се превърна във вълк и се просна на земята. започна да вие жално.
"Боли. Много ме боли. Моля те, извикай помощ."
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 4008 Age : 33
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyНед Ное 24, 2013 10:27 pm

Видя как момчето й пада на земята и вие от болка. Очите й се насълзиха. Целуна го по челото и даде всичко от себе си, за да стигне за две секунди до резервата. Попадна първо на баща му и веднага му каза какво е станало. Двамата хукнаха към мястото, където Лухан се беше свил на земята и не след дълго стигнаха.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4056 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyНед Ное 24, 2013 10:32 pm

Баща му го огледа внимателно.
- Госпожице, отивайте в къщата. Аз ще го заведа в лечебницата. Трябва да му направят спешна операция. Само час да се бяхме забавили и да е умрял. Това глупаво момче. Казахме му да си почива докато отровата излезе от тялото му и раната зарасне, а той не си е седял на задника. Постоянно върши глупости. Тръгвайте.
Мъжът се превърна във вълк и качи сина си на гърба си. Затича се към лечебницата в резервата където щяха да го излекуват. Или поне се предполагаше, че ще го сторят.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 4008 Age : 33
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyНед Ное 24, 2013 10:36 pm

Хйеми се загледа след тях. Беше виновна. Заради нея се получи така. Само да не беше толкова глупава. Нищо нямаше да й стане да почака още малко за храна, но...нетърпеливостта й я докара до тук. Започна да подритва камъчета и да ги троши в дърветата. Прибра се в стаята и зачака някой да отиде при нея и да й каже какво става.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4056 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyНед Ное 24, 2013 10:40 pm

Майката на Лухан тихо почука на вратата на стаята на сина си. Отвори вратата и с бавни стъпки се приближи до Хйеми.
- Той ще се оправи. Той е силното ми момче. Не може да си отиде. Не и сега когато откри теб и е щастлив. Моля те, спаси го. Моля те.
Жената се разплака и падна в краката на момичето.
- Моля те. Само ти можеш. Само ти ще го спасиш.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 4008 Age : 33
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyНед Ное 24, 2013 10:44 pm

-Хей, спрете. До него съм. Никога не бих го оставила. Ако зависи от мен, аз ще направя всичко, за да живее. А даже и да не зависи от мен, пак ще съм до него и ще направя така, че да живее. Спокойно, госпожо. Обичам сина ви и съм готова да убия за него. Буквално.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4056 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyНед Ное 24, 2013 10:49 pm

- Не е нужно никой да умира. Трябва просто да довършим ритуала. За целта ми трябва малко от кръвта ти и неговата и двамата да изпиете отварата. Тя ще го спаси. Не искам да загубя и другия си син.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 4008 Age : 33
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyНед Ное 24, 2013 10:51 pm

-Н-но...той....ще умре ли сега? Аз...не съм готова да бъда белязана...аз съм демон, мога да го пазя и така. Белязването задължително ли е в момента?
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4056 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyНед Ное 24, 2013 11:12 pm

- Ако не искаш да умре, да. Съжалявам, че трябва да го направите по-бързо от очакваното. Не вини мен. За съжаление е виновен Чан. Явно в отровата от вампир има и още нещо, което не можем да открием какво е.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 4008 Age : 33
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyНед Ное 24, 2013 11:23 pm

-Добре тогава. Вземете от кръвта ми. Но ще може ли да го видя?
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4056 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyНед Ное 24, 2013 11:33 pm

- Не и сега. Ела с мен в кухнята.
Слязоха в кухнята и жената подаде на Хйеми един нож и голяма купа с някаква гадна червеникаво кафява смес.
- Над купата.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 4008 Age : 33
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyНед Ное 24, 2013 11:36 pm

-Да се режа ли? - погледна очудено към майката. - Мислех, че имате някакви по-...модерни начини. - по принцип й беше забранено да дели кръвта си, но не й пукаше. Взе ножа и наряза цялата си ръка. Доста от кръвта й изкапа в купата. Хйеми само съскаше от болка. Получи се една дълга дълбока рана на ръката й. Момичето остави ножа и побутна купата към майката с неранената ръка. - Предполагам толкова кръв стига.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4056 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyНед Ное 24, 2013 11:55 pm

- Да. Сега стой тук и си превържи ръката. Отивам до лечебницата. Като се върна ще ти кажа как е. Между другото тук нямаме телевизия, интернет. Дори обхват за телефоните няма. Може да има някакъв по високите места, но тук не.
Жената излезе с купата в ръце и влезе в лечебницата. Взе от кръвта на Лухан и забърка сместа. След като стана готова даде на Лухан да пие от нея и намаза раната.
- Отивам до момичето да и дам да пие от това и да видя какво прави. Нямам й особено доверие. Не харесвам демоните.
Жената се сбогува с мъжа си и излезе от стаята.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 4008 Age : 33
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyПон Ное 25, 2013 12:05 am

Нави ръкавите си и се отпусна на дивана. Нямаше намерение да превързва раната. Обра кръвта отстрани и осъзна, че самата тя е вкусна. Усмихна се на себе си и се отпусна назад, дишайки тежко. От време на време съскаше от прорязващата болка.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4056 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyПон Ное 25, 2013 12:12 am

Жената влезе в къщата и първоначално сбърчи нос.
- Пий. Трябва да изпиеш всичкото.
Жената остави купата пред Хйеми и се скри в стаята си. Не можеше да понася миризмата на демон. Прилошаваше й от нея.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 4008 Age : 33
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyПон Ное 25, 2013 12:25 am

   Изпи течността с доста нежелание.
   -Не разбрах как е Лух... - жената я игнорира и затръшна вратата под носа си. Хйеми ядосано започна да мърмори под нос. - Айш. Лу, липсваш ми. Дано си добре.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4056 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyПон Ное 25, 2013 12:34 am

Лухан лежеше на кушетката в болничната стая и проскимтяваше от болка. Затвори очи и мислено изпрати знак на Хйеми, че е добре.
"Ритуала е завършен напълно и сега можем да си общуваме мисловно без проблем и ще се разбираме идеално. Сякаш сме един до друг и си говорим на глас. Как си скъпа? Аз съм добре. Защо не дойдеш при мен?"
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 4008 Age : 33
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 EmptyПон Ное 25, 2013 12:37 am

"Не знам дали съм добре. Боли ме ръката, но ще ми мине. И ми липсваш. Не знам дали ще ме пуснат да изляза от тук, камо ли пък да дойда.."


Последната промяна е направена от Pyo Hyemi на Пон Ное 25, 2013 12:43 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщурката на кученцето Лулу
Върнете се в началото 
Страница 6 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dream High :: Градът :: Домовете-
Идете на: