Dream High
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dream High

Светът на мечтите. Всеки сбъдва своята мечта на това място.
 
ИндексПравилата на фоПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си друго..
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyСъб Апр 07, 2018 9:43 pm by Mark

» Търся си БФФ?
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyНед Фев 12, 2017 1:34 pm by Minsu.

» Търся си гадже..
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyВто Яну 31, 2017 5:30 pm by Minsu.

» BoOmbayaHh
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyНед Яну 29, 2017 5:19 pm by Hara.

»  Промяна на звездата (За тези които ползват k-pop звезди)
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyВто Яну 17, 2017 1:59 am by Hara.

» Нашите приятели
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyПон Яну 16, 2017 8:31 pm by Kim Hyun Joong

» @vampire 대현
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyПет Юни 03, 2016 3:47 pm by Daehyun

» Домът на Хара
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyПон Апр 25, 2016 8:04 pm by Daehyun

» Гробищата
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyЧет Апр 21, 2016 3:44 pm by Hara.

Top posters
Lee Taemin
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 I_vote_lcapКъщурката на кученцето Лулу - Page 7 I_voting_barКъщурката на кученцето Лулу - Page 7 I_vote_rcap 
Hara.
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 I_vote_lcapКъщурката на кученцето Лулу - Page 7 I_voting_barКъщурката на кученцето Лулу - Page 7 I_vote_rcap 
Bobby.
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 I_vote_lcapКъщурката на кученцето Лулу - Page 7 I_voting_barКъщурката на кученцето Лулу - Page 7 I_vote_rcap 
Pyo Hyemi
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 I_vote_lcapКъщурката на кученцето Лулу - Page 7 I_voting_barКъщурката на кученцето Лулу - Page 7 I_vote_rcap 
B.I
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 I_vote_lcapКъщурката на кученцето Лулу - Page 7 I_voting_barКъщурката на кученцето Лулу - Page 7 I_vote_rcap 
Daehyun
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 I_vote_lcapКъщурката на кученцето Лулу - Page 7 I_voting_barКъщурката на кученцето Лулу - Page 7 I_vote_rcap 
Sungjae
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 I_vote_lcapКъщурката на кученцето Лулу - Page 7 I_voting_barКъщурката на кученцето Лулу - Page 7 I_vote_rcap 
Kwon Yuri
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 I_vote_lcapКъщурката на кученцето Лулу - Page 7 I_voting_barКъщурката на кученцето Лулу - Page 7 I_vote_rcap 
Hyuna
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 I_vote_lcapКъщурката на кученцето Лулу - Page 7 I_voting_barКъщурката на кученцето Лулу - Page 7 I_vote_rcap 
Key
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 I_vote_lcapКъщурката на кученцето Лулу - Page 7 I_voting_barКъщурката на кученцето Лулу - Page 7 I_vote_rcap 
Статистика
Имаме 35 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Rose.

Нашите потребители са написали 1573 мнения in 155 subjects
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 25, на Пет Юли 14, 2017 9:50 am

 

 Къщурката на кученцето Лулу

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4056 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyЧет Окт 31, 2013 8:28 pm

First topic message reminder :

Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Elysium-Penthouse-03-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Elysium-Penthouse-04-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Elysium-Penthouse-05-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Elysium-Penthouse-06-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Elysium-Penthouse-07-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Elysium-Penthouse-08-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Elysium-Penthouse-09-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Elysium-Penthouse-10-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Elysium-Penthouse-11-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Elysium-Penthouse-12-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Elysium-Penthouse-13-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Elysium-Penthouse-14-800x533
Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Elysium-Penthouse-15-800x533
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4056 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyПон Ное 25, 2013 12:41 am

"- Защо те боли ръката? Какво е станало? Нарани ли се някъде? Моля те, ела, че ме плашиш така. Защо да не те пуснат? Помоли майка да те доведе и с пази от другите. Обичам те, нали знаеш?! Хайде идвай бързо, че ми липсваш."
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 4008 Age : 33
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyПон Ное 25, 2013 1:04 am

"Веднага идвам. Няма да говоря с майка ти. Тя ме мрази. А ръката ме боли, защото се рязах за кръв. Дадох повече, от колкото трябва. Мисля, че раната стана прекалено дълбока и кървава. Не се притеснявай, добре съм." Тръгна да излиза и с езапъти към лечебницата, където и да беше това. Вълците наоколо я гледаха странно и с отвращение.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4056 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyПон Ное 25, 2013 1:13 am

"- До къде стигна? Наблизо си. Мога да те подуша. И защо не използва игла за кръвта? Майка ми има много. То не трябва много кръв. И една капка понякога е достатъчна. Майка не ти ли каза?"
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 4008 Age : 33
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyПон Ное 25, 2013 4:25 am

   "Нищо не ми каза. Даде ми нож и ми каза "над купата". Иначе аз съм почти т...ох, по дяволите, защо мирише толкова много на кучета. Не се обиждай, по-отвратителна миризма не съм помирисвала." - най-накрая отвори една врата и завари любимия си да лежи на едно легло. Затича се към него и го прегърна.
   -Боли ли те? Добре ли си? Липсваше ми. Трябва да ти кажа нещо. - целуна го нежно и му се усмихна нежно.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4056 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyПон Ное 25, 2013 9:16 am

"- Спокойно. Добре съм. Ама наистина ли воня гадно. Знам, че съм куче и такова... Какво искаше да ми казваш?"
Лу все още беше във вълчата си форма. Така се лекуваше по-бързо, а и нямаше сили да се трансформира. Дишаше тежко и с влажен поглед гледаше Хйеми.
"- Обичам те."
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 4008 Age : 33
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyПон Ное 25, 2013 9:31 pm

   -На теб ти свикнах. Ти миришеш на хубаво куче. Обожавам, когато си в кучешката си форма. - погали нежно козината му и се наведе да целуне муцуната му. - Как си? Боли ли те? Колко време ще стоиш тук? - продължи да си играе с краищата на космите на главата му. - А за това, което исках да ти кажа, ами...аз...все още не съм го проумяла и не мога и да проумея как се случи...не знам и дали е така, тъй като за първи път ми се случва. Но аз... Лу,... - погледна го с надежда в очите. - Аз...о-о-обичам те? - каза го като въпрос, тъй като не беше сигурна как да реагира. Леко, но продължително целуна муцунката му. - Лухан, обичам те. И съм благодарна, че ти обичаш мен. Не мога да повярвам, че се намери някой, който да има чувства към мен, различни от омраза и ненавист. - наведе глава и се усмихна. Не можа да сдържи сълзите си. Беше щастлива. За първи път в живота си беше истински щастлива. - Обичам те. - хвана лапата на Лухан и му се усмихна искрено.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4056 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyПон Ное 25, 2013 10:18 pm

Лу сияеше от щастие. Прие човешка форма и се опита да стане от болничното легло.
- Хйеми, може ли да ми подадеш чашата с вода? Бих си я взел и сам, но главата ми се върти.
Когато Хйеми се обърна, за да вземе чашата и да му я даде той отново проговори.
- Благодаря ти. Благодаря ти, че ме спаси. Ако не беше ти сега да съм мъртъв.
След това видя ръката й и нежно и много внимателно я хвана.
- Много ли те боли? Сега като сме обвързани трябва да зарасне по-бързо. Може да усетиш неща, които до сега не си усещала. Постепенно ще откриваш, че заприличваш на мен. Ще придобиеш някои от моите способности.
Лу прегърна Хйеми.
- Обичам те.
Лухан искаше да я целуне, но тъкмо се приближи до устните й и някой нахлу. Успя да си открадне за бързо една невинна целувчица и се обърна към човека, който създаде смут.
- Какво има мамо?
- Тя я е убила, нали?
- За какво говориш майко?
- Открили са Ха На мъртва. Почти нищо не е останало от нея. Тя я уби, нали?
- Няма такова нещо. А, и Хйеми ни чува.
- Не ми пука. Ако идваш отново го прави сам.
- Защо толкова я мразиш? Приятелката ми нищо не ти е направила.
- Но ме дразни. Не я харесвам.
- Тогава ние си тръгваме и забрави, че си имала син.
- Не, моля те. Не ме оставяй и ти.
- Съжалявам, но щом не приемаш приятелката ми и казваш, че не я искаш тук и аз няма да дойда. Не отивам никъде без нея. Обичам я.
- Лу?!
- Сбогом майко.
Лухан слезе от леглото, превърна се във вълк и двамата с Хйеми тръгнаха към колата. Там се превърна отново в човек, облече се и потегли към дома си.
По средата на пътя спря колата.
- Можеш ли да караш? Изморен съм и имам нужда от сън, а и съм много-много гладен.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 4008 Age : 33
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyПон Ное 25, 2013 10:57 pm

   -Не ме боли...от време на време ме прорязва, но съм добре. - отвърна плахо на невинната целувка. - И аз те обичам.
   В този момент майка му влезе и започна да говори за мъртвото момиче. Хйеми се усмихна самодоволно, докато майка му говореше. Очите й светнаха в червено и за да подразни още повече жената, се облиза и с високомерен тон уточни, че вълчицата е била вкусна, прокашляйки се. Ядосаното изражение на майката я накара да се засмее ехидно. Очите й проблеснаха в ярко червено.
   Тръгнаха към колата. Когато спряха, Хйеми се огледа.
   -Разбира се, че не мога. Мога да те нося. Искаш ли?
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4056 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyПон Ное 25, 2013 11:00 pm

- Не. Просто ме дръж буден. Ако сега заспя ще се събудя чак след седмица. А може и да заспя зимен сън и да се събудя чак пролетта.
Лу си се представи като мъжкият еквивалент на Спящата красавица и се засмя.
- Спящият принц Ши Лухан. Как ти звучи?
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 4008 Age : 33
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyПон Ное 25, 2013 11:06 pm

-Хм? Няма ли да се прибираме? А и да спиш толкова, не ми пречи. Ще си прекрасният ми спящ принц. - целуна го.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4056 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyПон Ное 25, 2013 11:24 pm

- А да.
Лухан запали колата и подкара.
- Какво ти се прави като се приберем? Аз знам какво ще правя първо. Ще ям като разпран. Гладен съм като вълк. Ъ, това прозвуча странно. Както и да е. Наистина съм много гладен.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 4008 Age : 33
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyПон Ное 25, 2013 11:29 pm

-Не се ли умори? Дай да те нося до вкъщи, ако си уморен. - хвана ръката му. - Какво ще ядеш? Мисля, че останаха понички. И торта също. След това ще поспиш. Трябва да си почиваш.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4056 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyПон Ное 25, 2013 11:38 pm

- Уморен съм, но ще издържа колкото да се приберем у дома. А и наистина трябва да ям. Вече втори ден става откакто не съм ял. Чудя се как издържах?
Лу стисна ръката й нежно и й се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 4008 Age : 33
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyПон Ное 25, 2013 11:39 pm

-Какво ще ядеш?
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4056 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyПон Ное 25, 2013 11:44 pm

- Храна. Не знам каква точно. Трябва да видя какво има в хладилника. Аз,ъ... Не се храня с хора. Мога, но не го правя. Това, че вълците се нуждаят от прясна плът е лъжа. Не е задължително.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 4008 Age : 33
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyПон Ное 25, 2013 11:52 pm

-Да, знам го. Видях как ядеш понички. Попитах, за да се опитам да ти сготвя. Не искаш ли? Ти трябва да си почиваш.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4056 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyВто Ное 26, 2013 12:02 am

- Можеш да готвиш?! О, искам да опитам твоя храна. Ти ще готвиш, а аз ще си взема душ през това време.
Пристигнаха си в къщи. Лухан паркира колата и се качиха в апартамента си. Нямаше сили да изкачва стълбите и за това легна на дивана и бързо заспа.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 4008 Age : 33
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyВто Ное 26, 2013 12:07 am

   -Да. Преди нашите да починат, мама ми готвеше най-различни неща, а аз гледах с любопитство. И тъй като имам идеална памет, помня всичко, което ми е готвила на времето.
   Прибраха се и Лухан си легна уморен на дивана. Докато Хйеми тършуваше, реши да провери как е той. Щом го видя да спи така сладко клекна до него и леко целуна челото му, погали го по главата и постоя малко при него преди да се върне в кухнята. - Милият ми. Колко да си бил уморен. Сладур.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4056 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyВто Ное 26, 2013 12:19 am

Лу спеше неубезпокояван. Единственият човек, който посещаваше сънищата му бе прекрасната Хйеми. Лу се събуди когато до носа му достигна приятният аромат на топла храна. Корема му издаде знак на протест и Лухан се затътри по стълбите към кухнята.
- Ухае страхотно. Какво е?
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 4008 Age : 33
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyВто Ное 26, 2013 12:28 am

-И аз не знам. Има пилешко и свинско в него. Само това знам. Но знам, че е и вкусно. Името нямам представа какво е... Просто помня, че това беше първото нещо, което мама ми сготви. Ето, опитай. Внимайвай, пари. - поднесе ястието в една чиния към Лухан и седна срещу него да види реакцията му. - Вкусно ли е? - гледаше с любопитство, готова да му побутне останалата част от тавата, за да изяде и нея. - Как спа? Добре ли се чувстваш? После искам да ми покажеш раната.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4056 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyВто Ное 26, 2013 12:36 am

- Спах страхотно. Сънувах ангел.
Лу опита храната. След това започна да яде и докато се опразни чинията не каза нищо.
- Искам още. Божествено е. Имаш дяволски добри ръце. Готвиш като професионалист. Въпреки, че не ядеш такава храна я приготвяш страхотно.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 4008 Age : 33
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyВто Ное 26, 2013 12:45 am

-Ангел? А не някой демон? Мен например? Ще взема да изревнувам. - засмя се. - Искаш да кажеш демонски добри? Дяволите не са на нашето ниво. Те просто Вървят наоколо и вършат малки злини. Иначе ето. Цялата тава е за теб. - побутна храната.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4056 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyВто Ное 26, 2013 12:53 am

- Ама ангела си ти. Демоните не са толкова добри. Ти си като паднал ангел. Прекрасна и нежна. При това й страхотна готвачка.
Лухан нападна и останалата храна и не спря докато не омете всичко.
- Натъпках се. Сега пак ми се доспа.
И за да потвърди се прозя широко.
Върнете се в началото Go down
Pyo Hyemi
Демон
Демон
Pyo Hyemi


Aries Goat
Заплата : 4008 Age : 33
Местожителство : Seoul, South Korea

Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyВто Ное 26, 2013 1:16 am

-Аз и не искам да съм добра. Харесва ми да съм зла и недостижима. - усмихна се. - Хайде в леглото. Искам да ти погледна раната и после да спиш.
Върнете се в началото Go down
Bobby.
Вампир
Вампир
Bobby.


Sagittarius Pig
Заплата : 4056 Age : 28
Местожителство : Seoul, Korea / New York, America

Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 EmptyВто Ное 26, 2013 1:23 am

- Ама не си зла. Ти си добра. Е, поне с мен де.
Лу се подчини и се качи в стаята си следван от Хйеми. Свали набързо дрехите си като остана само по бельо и легна.
-Бррр... Леглото е студено. Ще легнеш ли до мен?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщурката на кученцето Лулу   Къщурката на кученцето Лулу - Page 7 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщурката на кученцето Лулу
Върнете се в началото 
Страница 7 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dream High :: Градът :: Домовете-
Идете на: